Honoris - Polski Klan - For Honor (PS4)

Witaj drogi graczu, chcielibyśmy tobie przedstawić polski klan Honoris, który gra w For Honor (PS4)

]Honoris składa się obecnie z czteru graczy, jesteśmy grupą bardzo zżytą ze sobą ponieważ gramy już z sobą od dłuższego czasu dodatkowo nasza ekipa posiada bardzo specyficzne poczucie humoru z racji tego iż nasze osobowości są dość mocno wyraziste to często dochodzi do bardzo zabawnych sytuacji czy też sprzeczek po których wszyscy płaczą ze śmiechu (Oprócz osoby skrzywdzonej przez zły dotyk bo one albo są w drodze by zapalić albo otwierają browara przez 2 min )

Celem klanu jest dobra zabawa, ale również dążenie do brania udziału w oficjalnych imprezach np ELS dlatego mówimy otwarcie szukamy osób co mają ukończone 18 lat oraz są bardziej od nas dojrzałe emocjonalnie.

Poniżej znajduje się parę filmików z naszych wspólnych rozgrywek, jak jesteście chętni to zapraszam do obejrzenia.

https://youtu.be/5TtzzLzwkKM - Oficjalny filmik klanu honoris promujący grę zespołową z taktycznym podejściem oraz pozycjami Tank+Support (Pogromca) / AD+Tank (Egzekutor) / Support+AD (Centurion)

https://youtu.be/jP7-ns1X25c - Ogólnie graliśmy dla beki postaciami którymi jeszcze nie graliśmy nigdy a zagraliśmy nimi lepiej niż mainami ;/ Na to wygląda iż ironia losu może mieć lepsze poczucie humoru od nas.

https://youtu.be/c__-21LKb1g - Mój ulubiony filmik nie ze względu iż miałem statystyki 21:1 ani podkładu muzycznego użytego, tylko dla tego iż filmik przedstawia totalną zadymę z chyba najlepiej udaną komunikacją między graczami (Gość w filmiku to “kopytkowiec”, starczy znajomy)

Mamy głęboką nadzieję iż po obejrzeniu filmików zachęciliśmy was do wstąpienia w nasze szeregi.

Szukamy osób dążących do doskonalenia samego siebie ale też posiadających jaja i MEGA charakter z dobrym poczuciem humoru.
    OSTRZEGAMY jesteśmy specyficzni !! Jak znajomi przy kuflu piwa Potrafimy się pośmiać, ale też i dać sobie po mordzie.
    Jeżeli nie rozumiesz to nie pisz.

Wymagania:
    • +18
    • Mikrofon
    • Dyspozycyjność w godzinach wieczornych (u nas wieczór zaczyna się po 21)
    • Odpowiedni charakter (to jest podstawa)

Oferujemy:
    • Niezapomniane przeżycia w doborowym gronie
    • Bezpłatne praktyki oraz ćwiczenia odbywające się co 2 dni o 21:00 (ćwiczenie parowania, bloków, obijania gardy, walkę na 4 przeciwników na raz, oraz jakich trików używać na jakie postacie)

Obecnie próbujemy złożyć 2 skład

Kontakt
    • kainvip6666
    • venomWNC
    • kobry48814
    • krainex18
     1 people found this helpful

Dołączenie do grupy.

Witajcie, chętnie dołączę do Waszej paczki i obowiązkowo, z przyjemnością poćwicze z Wami. (Chyba, że Wasza "specyficzność" jest odpychajaca.) Jestem Jurimachi z klanu Samurajów.

DentkA

Siema jestem zainteresowany dolaczeniem do was do klanu mój nick DentkA pozdro

Tags for this Thread