Zwłoki zabitego gracza układją się u każdego inaczej

Witam.
    Niestety nie posiadam żadnego zdjęcia czy filmiku z danej sytuacji ale dzieje się dziwna rzecz gdy zabiję gracza z przeciwnej drużyny. Gdy on stoi akurat przy oknie oczywiście na parterze a mnie uda się go zabić, to często bywa tak, że jego zwłoki zawisną na oknie. I tu nie było by nic dziwnego gdyby nie fakt, że ja widzę jego zwłoki na oknie ale inni gracze nawet z mojej drużyny widzą że leży on na ziemi pod oknem. Często przez to przegrałem bo przeciwnikowi zwłoki widoku nie zasłaniały a mnie już tak.
    Mam nadzieję, że ten błąd naprawicie bo jest to dosyć rażący błąd. W sumie nawet nie tylko na oknie taka sytuacja może mieć miejsce bo zapewne i w innym przypadku zwłoki mogą ułożyć się inaczej z mojej perspektywy a inaczej z perspektywy przeciwnikw.

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Witam!

Dziękuję za zgłoszenie tego problemu. Skontaktuje się z osobą odpowiedzialną za grę i zapytam się czy ten problem jest znany.
    Napewno poinformuję Cię jakie informacje udało mi się uzywać
    Przepraszam jeśli potrwa to troszkę dłużej, ale niestety mamy teraz okres wakacyjny i spora ilość ekipy R6 jest poza biurem

Witam!

Jest to faktycznie problem i dziękujemy za zgłoszenie tego Odpowiednia zajmie się tym problemem, ale osoba odpowiedzialna za R6 poprosiła abyś przy najbliższej okazji (jeśli znowu ten problem się pojawi) postarał się nagrać filmik, bardzo by to pomogło.

Dziękuję!

Proszę, dowd->https://photos.app.goo.gl/CZ6BowuL27vjOuiw2
    Oczywiście nie udało mi się odtworzyć sytuacji jak zwłoki leżą na oknie bo to trochę ciężko zrobić ale widać już i tak że zwłoki widziane są u każdego z graczy inaczej ( w tym przypadku było nas trzech i każdy widział coś innego)

Dziękuję bardzo, przekazałam to do Community Managera i on prześle twoje screenshoty do ekipy odpowiedzialnej za testowanie

unk4ss's Avatar Senior Member
    Prawie że rocznica :P

To że zwłoki układają się inaczej można przeboleć - choć nie powinno tak być; ukrywając się za zwłokami u przeciwnika jestem widoczny jak na patelni :P Lub też wyglądając zza jakiejś deski pozostałej po destrukcji okazuje się, że deska jest tylko na moim ekranie... Ale to, że ja leżę sobie cichutko jak myszka tak, by mnie nie było słychać, a tymczasem moja postać u innych graczy wywija nogami tak, że słychać ją na sąsiednim serwerze - to już przegięcie.

https://youtu.be/_Udo8VeUm8o
     1 people found this helpful

Witam, to co pisze Unki jest faktycznie dużym błędem ale na litość ..... (wykropkowałem żeby mnie nikt nie oskarżył o obrazę uczuć religijnych) żeby grać w pełnym składzie 5 osb i czkać na rozgrywkę 2 minuty (bo akurat nie było chętnych do grania wśrd miliona innych graczy) słabo mi i według opisu z planszy początkowej gry, powinienem udać się do lekarza na konsultację. Proszę pochylcie się nad podstawowymi błędami a nie nad kolorem paznokci u IQ albo innej Eli...Pozdrawiam.

unk4ss's Avatar Senior Member
    Czy doczekamy się jakiegoś oficjalnego komentarza odnośnie mojego ostatniego tu posta? oczywiście komentarz "Te problemy są znane i ekipa pracuje nad ich rozwiązaniem" oraz "
    Skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63." mnie nie iteresują, gdyż problem występuje od premiery i jest dużej wagi. Powinien zostać usunięty gra pł roku po premierze.

Przecież tematy wałkowane od premiery nie doczekały się ani oficjalnego ani nie oficjalnego komentarza, tematy sprytnie omijane, pomijane nie widzialne dla administratorw.

Administrator forum nie jest twrcą gry. Ja wasze problemy przekazuję, a co dalej się z nimi dzieje (czy są rozwiązane czy nie) jest poza moimi możliwościami.
    Ja gry niestety gry nie tworzę i nie jestem w stanie tych błędw dla was naprawić.