unk4ss's Avatar Senior Member
    Doskonale rozumiemy, że administrator forum gry nie naprawi. Oczekujemy jednak, że - jak jak by nie było - przedstawiciel wydawcy zakupionego przez nas produktu, przekaże i będzie naciskać, dopytywać i egzekwować poprawę RAŻĄCYCH błędw gry uniemożliwiających normalną rozgrywkę.
    Jeśli ja jako gracz jestem narażony na błąd taki, jak zamieściłem w filmiku, jednocześnie będąc święcie przekonanym, że błędu nie doświadczam, to zespł znając taki błąd (a nie jest to pierwszy przypadek) powinien wszelkie siły rzucić na naprawę tegoż. Natomiast kiedy otrzymuję takie info:

"Fixed - The diamond pattern of the Carnevale skin appears broken on the lower section of the stock.
    Fixed - Thatcher's portrait is misaligned in his Elite Uniform card during the Preparation Phase.
    Fixed - Tachanka's skin is red when equipping the Para Bellum Headgear.
    Fixed - Bandit Keychain charm appears as low quality."

to ma prawo mnie szlag jasny trafić. Żeby było jasne - poprawa powyższych błędw to są PIERDOŁY, ktrymi powinien zająć się co najwyżej stażysta na przerwie śniadaniowej!

Jeśli wuj Google mnie nie oszukał, to Twoje stanowisko w tłumaczeniu oznacza "Przedstawiciel społeczności". Zwracam uwagę na pierwszą część tego tytułu; z racji tego mam prawo oczekiwać jakichś zdecydowanych działań ?

Jeszcze raz powtarzam: naciskać, dopytywać i egzekwować!

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Jeśli wuj Google mnie nie oszukał, to Twoje stanowisko w tłumaczeniu oznacza "Przedstawiciel społeczności". Zwracam uwagę na pierwszą część tego tytułu; z racji tego mam prawo oczekiwać jakichś zdecydowanych działań ?
    Przedstawiciel, więc osoba, ktra przekazuje problemy społeczności. Nie jestem w stanie naciskać, dopytywać, mogę przekazywać i powtarzać, jeśli problemy cały czas występują. Egzekwować nie mogę, ponieważ nie do tego jest moje stanowisko oraz nie mam takiej mocy.
    Więc wykonuję moją pracę oraz robię to co jest z mojej mocy w waszym imieniu.
    Nie sądzę, że jest to miesce gdzie powinnam sie z tego tłumaczyć, więc temat zostaje zamknięty i możesz być pewien, że co powinno być przekazane - zostało.