1. #1

  Balans?

  Witam
  Wrciłem do gry po sporym czasie (grałem chwile po premierze) i zauważyłem, że nowe postacie... Czy tylko mi się wydaje, że są zbyt op?
  Jak przy premierze grało się 1vs1 to można było poczuć, że w tej grze jest więcej niż 3 postacie. Dziś na 20 meczy z 8 to gladiatorzy z ktrymi sobie za cholerę nie radzę, 3 to centurioni (moi ulubioni to ci co spamują tym kopnięciem aż zdechniesz) z 5 to wiking z mieczem dwuręcznym i ostatnie parę to jakiś mix starszych. Osobiście gram orochi jednak tak ciężko tym się obecnie gra, że nie wiem co o tym sądzić. Znając ubi to pewnie nic już nie zrobi z balansem tych postaci bo ma to głęboko w... Warto jeszcze grać?

  Edit: Jeszcze jedno, anti cheat działa? Po ograniu parunastu meczy i prbą złapania przeciwnika stwierdzam, że coś jest nie tak. Złapanie nie ktrych ludzi było niemożliwe lub blokowali każdy atak. Z ciekawości poszukałem też cheatw do gry, trudno o nie nie jest co martwi.
  Share this post

 2. #2
  Problemem jest Twj spory czas nieobecności. Po premierze dostaliśmy więcej na raz. Obecnie każdy ogrywa nową postać levelując ją do znudzenia. Niektrzy 4fun inni aby poznać postać. Nie dziwi mnie, że trafiasz na 3 centrurionw, gladiatorw czy hilanderw. Gdyby wprowadzili 10 postaci proporcje by się zmieniły.Anti cheat działa, ale ludzie do perfekcji nauczyli się blokować. Dowodzą tego niektre turnieje. Jakbyś grał od premiery zapewne obecnie nie napisałbyś tego posta. Polecam maść na bl d..y.
  Share this post