Przedmioty społeczności?

grając sobie orochim stwierdziłem fajnie było by mieć wyposażenie w stylu takim japońskim (w sensie nawiązującym do sakury itp)
    jestem grafikiem 3d i stwierdziłem że zrobię projekt takiego czegoś xD

myślicie że dobry byłby to pomysł od czasu do czasu dodać bronie wykonane przez graczy?
    no i jak wam się podoba mj projekt oczywiście jeśli chodzi o jakość całości musicie pamiętać że nie może być to niesamowicie dokładne bo komp wam gry nie uciągnie poza tym można jeszcze włączyć wygładzanie ale według mnie wtedy modele wyglądają brzydko

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Witam!

Niesamowita robota! :O
    Niestety mam złą i dobrą wiadomość... Na pewno nie będziemy mogli umieścić takich rzeczy w grze
    Ale porozmawiałam z Community Managerem FH i dostałam fajną informacje
    Kiedy skończysz swj projekt, możesz go wysłać do mnie (w postaci screenshootw totalnie wystarczy) i chcielibyśmy umieścić twoją pracę w naszym newsie, w dziale z pracami społeczności For Honor Chociaż tak chcemy wyrżnić pracę jaką władasz w ten projekt!

Daj znać czy podoba Ci się ten pomysł!

wow nie spodziewałem się że komuś się to aż tak spodoba bardzo dziękuje,
    teraz serwery gry są wyłączone więc biorę się do pracy aby jak najszybciej to dokończyć

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Pamietaj, żeby podać mi jak podpisać twoją pracę!
    Wyślij mi wszystko w prywatnej wiadomości jak szkończysz

właśnie skończyłem, w jakiej jakości zrobić zdjęcia no i co dokładnie mam pokazać

jeśli chodzi o podpis sam nie wiem nie mam żadnego przezwiska czy nawet pseudonimu wy coś wymyślcie xD tylko nie stiletto