Problem z grą, brak możliwości gry online.

Witam

Problem trwa już około tygodnia. Gra do tej pory chodziła normalnie, okazjonalnie pojawił się jakiś delta error ale po restarcie Uplay wszystko wracało do normy. Ostatnim razem zaś po pojawieniu się Delta Error'a, klasycznie zrestartowałem Uplay, ktry chwilę pźniej był niedostępny. Taka sytuacja powtarzała się dnia następnego, czyli problem z zalogowaniem do platformy. W chwili obecnej nadal przy pierwszej prbie wyskakuje info na czerwono: uplay chwilo niedostępny etc, ale przy drugim logowaniu wchodzi w konto gdzie widzę znajomych, gry ktre posiadam (zakupione dodatki itp). Największym problemem jest to że gdy odpalę grę i wejdę do menu to od razu widzę info pt: Serwery Uplay są niedostępne etc. Gdy zamknę informację - widzę agentw, ale po wyborze wyskakuje kolejna wiadomość w stylu: okres testowy tej gry został zakończony, czy coś takiego. Tak dzieje się od okrągłego tygodnia. Przeinstalowałem samego klienta Uplay z nadzieją że coś się ruszy ale nic to nie dałlo. Sprawdzałem rwnież integralność plikw i tam też nie było problemw. Komp został przeskanowany pod kątem wirusw, nie znalazłem nic, ale zrobiłem to z ciekawości wiedząc że nie ma to znaczenia. Czy może ktoś wyjaśnić o co chodzi?
    Gra jest pełną wersją gry, z zakupioną przepustką sezonową.

Przy okazji doprecyzuję o jaką grę chodzi: The Division

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Witam,
    Skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.
    Niestety nie rozpoznaję tego problemu, ale dział techniczny napewno będzie w stanie Ci pomc