The settlers: dziedzictwo królów Złota edycja

Dzięń Dobry

Kupiłam w super promocji "The settlers: dziedzictwo królów Złota edycja " lecz nie mogę w nią zagrać ponieważ gra po zainstalowaniu po prostu nie działa:

Mój system to windows 10. Na początku stawiałam, że może stara gra to może nie pójść i trzeba będzie na około, no ale jest we wszystkich sklepach sprzedawana ta złota edycja więc no dziwne mi się wydawało że może tylko mi nie pójść. mam klucze wersje pudełkowe. Rejestruje produkt czyli wybieram gre i już zarejestrowany. Wszystko tip top. Lecz to niestety nie pomaga - i nic nie pomaga już 2 tydzień siedze nad tym - ściągając dosboxy i różne takie cuda nic kompletnie nic nie działa. Kupiłam drugą gre- bo pomyślałam że coś zrobiłam nie tak. Instaluje drugą - to samo. u was na stronie z tymi analogowymi patchami ściągnełam zainstalowałam i .... nic Mało tego siedze na forach i czytam w wolnym czasie o tym jak to zainstalować. Nie po to kupiłam grę Ubisoftu, która jest w sprzedaży w wersji pudełkowej oraz teraz w waszych promocjach jest w wersji cyfrowych. to nie jest pierwsza gra którą instaluję ale z tą to ja zwariuję.

Może trzeba zrobić coś nadzwyczajnego ? Zatańczyć, wyrecytować wierszyk ? już sama nie wiem.

Bardzo proszę o pomoc.
    RG

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.
    Zapisz sobie MSInfo oraz Dxdiag aby im przedstawić, oni doradzą Ci z ustawieniami

Witam zakupiłem gre the settlers dziedzictwo królów gra jest orginał w pudełku z folią rozpakowałem zainstalowałem wszystko było ok ikona na pulpicie włączam i nic pokazyje sie kułeczko przy szczałce na myszy ze coś sie ładuje i nic system mój to win 10 kąp z 2017 i co ja mam teraz zrobić ???