Niewiem czy to tutaj ale ...

chciałbym się dowiedzieć czemu po meczu pisze pobieranie danych nic za to nie dostaje

albo druga sprawa :P mecz powinien się skonczyc ale się nie konczy i zaczyna się od nowa ale wszyscy nie mogą się ruszyc dziwne to jest

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Witam,
    Niestety nie mam informacji na temat takiego problemu Jeśli zdarzy się to znowu, proszę nagraj video aby mieć więcej informacji na ten temat.
    Możesz również skontaktować się w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.

Potwierdzam, jeśli host wyjdzie pod sam koniec rozgrywki, system znajduje nowego i rozgrywka zaczyna się od nowa, gdy jest to rozgrywka z botami wtedy boty siedzą u siebie na respie (Dominacja).

problem jest sam miałem podobnie po prawie 40minutach gry udało się wygrać host wyszedł w momencie wyświetlania ekranu wygrana/przegrana i gra nie dobiegła końca żywi gracze mogli poruszać się po mapie hud zniknął a boty stały w miejscu

nie jest to jedyny błąd związany z tym całym peer-to-peer albo zrobicie normalne serwery albo nie ma o czym wgl rozmawiać albo zablokujcie hosta i nie pozwalajcie mu na wyjście
    niestety ale coś za coś
    oszczędzanie = problemy
    bardzo mnie dziwi że oszczędzacie na serwerach zwłaszcza że pozwalacie sobie na dodawanie do PŁATNYCH gier systemu dodatkowej waluty za prawdziwe pieniądze a jeszcze przecież DLC są