1. #1

  Oznaczanie wrogw dronem - błąd ograniczający rozgrywkę

  Witam!

  Pisałem już jakiś czas temu w sprawie błędu związanego ze strzałem synchronicznym i ku mojemu zaskoczeniu, bardzo szybko, bo w ciągu zaledwie kilku dni ten błąd został naprawiony poprzez aktualizację. Jestem pod wrażeniem!

  Dziś piszę, ponieważ przy okazji tamtej aktualizacji pojawił się kolejny błąd ograniczający i utrudniający rozgrywkę.

  Jak już kiedyś pisałem, gram na poziomie trudności 'normal' z dość znacznie ograniczonym HUD-em, co samo w sobie nieznacznie podnosi poziom trudności i naprawdę mocno podnosi immersję/ "realizm" rozgrywki.
  Podobnie jak poprzednio gdy pisałem, że po wyłączeniu w opcjach podświetlenia wrogw nie jestem w stanie wykonać strzału synchronicznego, a jednocześnie mogę rozbudowywać tą umiejętność w opcjach drużyny i przez to zostałem pozbawiony pewnych opcji taktycznych w grze - tak też i teraz w związku z obsługą drona nie mogę skorzystać z jego wszystkich opcji...

  Dziś podświetlenie wrogw, wyświetlanie komunikatw, strzał synchroniczny itp. można osobno ustawiać w opcjach.
  Gram, z włączoną mapką, ale bez podświetlenia wrogw (nie mam w środowisku gry kropek nad głowami przeciwnikw - co psuło immersję, ani kropek na mapce oznaczających ich pozycję). Ciekawe, że kiedy używam drona to mogę za jego pomocą oznaczać wrogw (co jest jedną z podstawowych funkcji drona w tej grze), ponieważ jest to potwierdzone odpowiednim sygnałem dźwiękowym, natomiast nie ma to żadnego przełożenia na aspekt wizualny (i tym samym taktyczny) w grze - nie pojawiają się kropki z pozycją przeciwnikw na mapce. Pozbawia mnie to pewnych opcji taktycznych i znacznie utrudnia grę!

  Wyłączam w grze oznaczanie wrogw kropkami nad głowami, bo to psuje immersję, a nie po to by grę utrudnić. Więc kiedy używam drona chciałbym mc oznaczyć przeciwnikw kropkami, ale jedynie na mapce jako ich pozycję. Obraz samej gry byłby przejrzysty, niezaśmiecony zbędnymi ikonkami nad głowami przez co immersja byłaby zachowana, a jednocześnie dron dostarczyłby mi pomocy taktycznej w grze w postaci pozycji wroga na mapce - czerwone kropki.

  Czy dałoby się dodać w opcjach pozycję oznaczania przeciwnikw dronem na mapce?
  Byłyby wtedy dwa ustawienia w opcjach jedno do oznaczania wrogw kropkami nad ich głowami i drugie do oznaczania wrogw kropkami, ale jedynie na mapce.

  Pozdrawiam.
  Share this post

 2. #2
  Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
  Join Date
  Jun 2017
  Posts
  1,683
  Witam!

  Bardzo dziękuję za wytłumaczenie twojej propozycji i opisanie problemu

  Na pewno przekażę to do osb odpowiedzialnych za grę. Myślę, że bardzo ich zaciekawi twoje podejście do tej gry, ponieważ bardzo im zależało na dostarczeniu realistycznej i ciekawej rozgrywki
  Share this post