Aktywacja gry na złym (starym) koncie

Witam dostałem kod do The Division dzięki zakupowi karty graficznej i przez przypadek aktywowałem klucz na starym koncie uplay (alek14@o2.pl) i miałbym prośbę czy gra mogłaby zostać przeniesiona na moje oficjalne konto gdzie mam resztę moich gier ? (alekmac93@gmail.com) Jeśli byłyby problemy to mogę podać wszystkie dane w celu ich zweryfikowania. Pozdrawiam

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć Decal93, witaj na forum!

To jest zadanie dla naszego działu obsługi klienta Skontaktuj sie proszę z nimi za pomocą formularza na tej stronie lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.

Zuzu

założyłem już wątek na stronie wsparcia Ubisoftu https://support.ubi.com/pl-pl/MyQues...00000dxxGaAAI# ale jak na razie nie ma odzewu

Czy mogłabym prosić o podanie numeru i daty otwarcia tutaj? Na podanym przez Ciebie linku tylko Ty możesz zobaczyć swoje pytania po zalogowaniu

Zuzu

Originally Posted by UBI-Zuzu Go to original post
    Czy mogłabym prosić o podanie numeru i daty otwarcia tutaj? Na podanym przez Ciebie linku tylko Ty możesz zobaczyć swoje pytania po zalogowaniu

Zuzu
    Numer 03113701

Data 3/24/2016

Proszę pamiętać, że nasze Wsparcie techniczne ma 3 dni robocze na odpowiedź. Z pewnością wkrtce się z Tobą skontaktują!
    Jeśli zależy Ci na czasie, możesz do nich zatelefonować - odbierają telefony jeszcze dzisiaj, do 19.00.

Zuzu