unk4ss's Avatar Senior Member

uplay - 2 konta & uplay - znikające ustawienia

Witam

Pytanie nr 1: Czy można połączyć dwa konta uplay ? Lub przenieść przypisaną grę z jednego konta na drugie ? Dwa konta mam z czasw początku Uplay, kiedy moje dotychczasowe konto ubi nie było dla uplaya widoczne i byłem zmuszony założyć nowe. Teraz widzę śmigają oba, ale wolałbym po prostu jedno

Pytanie nr 2: Co jakiś czas resetowały mi się ustawienia Uplay'a. Po starcie kompa apka prosiła mnie o login/hasło (mimo, że zawsze zaznaczam remember me), a po zalogowaniu startowała mi z ustawieniami domyślnymi, a nie moimi. Pki co poradziłem sobie - ustawiłem znacznik "tylko do odczytu" na pliku konfiguracyjnym aplikacji, ale jest to tylko obejście problemu. Bardziej interesuje mnie przyczyna. Wsparcie techniczne zasugerowało mi wszytko odinstalować i zainstalować, ale wynikało mi z kontekstu, że po deinstalacji uplaya będę musiał gry tez od nowa instalować, co mi się nie za bardzo uśmiechało - stąd moje rozwiązanie. Jakaś ina idea ?

pozdrawiam
     1 people found this helpful

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć unks4ss,

w obu tych przypadkach prosimy o kontakt z naszym wsparciem technicznym, ktre udzieli Ci pomocy w tych kwestiach.
    Można się z nimi skontaktować na tej stronie lub pod numerem: 22 306 00 63.

Zuzu
     1 people found this helpful