unk4ss's Avatar Senior Member

brak możliwości wykorzystania WIN

Witam

Czy dałoby się zaimplementować w grze obsługę klawisza Windows ? W tej chwili nie można go przypisać do jakiejś wybranej akcji; trzeba go omijać w przypisaniu klawiszy. Tymczasem w innych grach zawsze go wykorzystywałem (lewy WIN) i .. nawyk pozostał . W windows dawno mam zablokowane, żeby nie powodował żadnej akcji. A w R6 prba przypisania kończy się komunikatem " Nieprawidłowe przypisanie klawisza - sprbuj przypisać inny" czy jakoś tak. Technicznie na pewno jest to proste więc...może ?

pozdrawiam.

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Originally Posted by unk4ss Go to original post
    Witam

Czy dałoby się zaimplementować w grze obsługę klawisza Windows ? W tej chwili nie można go przypisać do jakiejś wybranej akcji; trzeba go omijać w przypisaniu klawiszy. Tymczasem w innych grach zawsze go wykorzystywałem (lewy WIN) i .. nawyk pozostał . W windows dawno mam zablokowane, żeby nie powodował żadnej akcji. A w R6 prba przypisania kończy się komunikatem " Nieprawidłowe przypisanie klawisza - sprbuj przypisać inny" czy jakoś tak. Technicznie na pewno jest to proste więc...może ?

pozdrawiam.
    Cześć unk4ss,

z racji tego, że klawisz Windows jest klawiszem systemowym, nie jest możliwe przypisanie mu funkcji w grze.

Zuzu

unk4ss's Avatar Senior Member
    Originally Posted by UBI-Zuzu Go to original post
    Cześć unk4ss,

z racji tego, że klawisz Windows jest klawiszem systemowym, nie jest możliwe przypisanie mu funkcji w grze.

Zuzu
    Witam

No i tu sobie pozwolę się z tym twierdzeniem nie zgodzić :P Bo skoro da się wyłączyć w windowsie (u mnie ten klawisz jest nieaktywny w systemie), to to samo da się zaimplementować w grze. a skoro inne gry obsługują bezbłędnie ten klawisz, to i R6 może

niemniej szkoda

pozdrawiam.