[PC] "Zawieszanie się" klawiatury

1. Jakiego rodzaju błędu doświadczasz?
    Podczas poruszania się (przd, tył, boki) klawisze "zawieszają się" co jakiś czas na około 4-5 sekund. Wygląda to mniej więcej tak, że gdy np. poruszam się za osłoną w lewo i puszczam klawisz A postać jeszcze przez te kilka sekund idzie w danym kierunku a pozostałych klawiszy nie mogę używać.
    2. Co robiłeś gdy błąd się pojawił?
    Właściwie zacząłem grać. Błąd pojawił się wczoraj (12.03). W becie oraz od dnia premiery do wczoraj było wszystko ok. I teraz nie wiem czy jest to wina patcha czy tego, że zmieniłem system na Windows 10.
    3. Czy byłeś w stanie odtworzyć błąd?
    Powtarza się cały czas czyniąc tytuł praktycznie niegrywalnym.
    4. Czy zrobiłeś coś by naprawić błąd?
    W Internecie znalazłem informacje, że może to być spowodowane podświetlaniem LED w klawiaturze. Z tym, że dzieje się to przy klawiaturach Logitech a ja mam Genisys RX55. Odinstalowałem sterowniki do klawiatury ale nic to nie pomogło.

EDIT:
    Dziś sprbowałem (tak, to dobre słowo) pograć trochę w DZ ale tam to już w ogle jest to niegrywalne. Po puszczeniu klawisza ruchu postać biegnie i biegnie i biegnie jeszcze dalej niż w "normalnej" strefie.

Witam. Dopisuję się do powyższego problemu. Po wciśnięciu przycisku klawiatury postać zaczyna żyć własnym życiem. Biegnie przed siebie, nie reaguje na nic. Nie można w tym czasie kompletnie nic zrobić, np. zmienić kierunku bo....ona dalej biegnie. Do tego czasem nie można otworzyć menu, lub menu NPC, ktre dodatkowo czasem otwiera się i zamyka non stop. Gra jest całkowicie niegrywalna. Ma ktoś jakiś pomysł na rozwiązanie problemu?

Dziękuję i pozdrawiam.

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć Palles_PL_, misza00, witajcie na forum!

Przykro mi słyszeć, że takie problemy się pojawiają. Najlepiej byłoby skontaktować się w tej kwestii ze wsparciem technicznym. Możecie to zrobić tutaj.

Zuzu