Blad DELTA 20000988

Witam od pewnego czasu przesladuje mnie blad w grze DELTA 20000988 jak to naprawic? Gram na PC

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć MrVandrad,

Daj znać proszę naszemu wsparciu technicznemu, że jest taka sprawa - powinni być w stanie Ci pomóc Możesz się z nimi skontaktować na tej stronie lub zadzwonić pod 22 306 00 63.

Zuzu

mam to samo i jak z tym sobie poradzic nawet reinstal gry nie pomogl

"Daj znać proszę naszemu wsparciu technicznemu, że jest taka sprawa - powinni być w stanie Ci pomóc" - bez żartów. Chyba nikomu na świecie nie są w stanie pomóc, a tu nagle taka rada. Wystarczy poczytać trochę więcej, żeby wiedzieć, że to absurdalnie nagminny problem od ostatniego patcha (?). Wszystkie te porady typu "otwórz wszystkie zalecane porty, flushdns, reinstall, ..." itd. chyba nikomu nie pomogły. Jedyne co można zrobić, to sypnąć ticketa do supportu i czekać. Nie żeby to coś pomogło, ale zawsze to jakaś aktywność zastępcza.

Originally Posted by Vykaendys Go to original post
    "Daj znać proszę naszemu wsparciu technicznemu, że jest taka sprawa - powinni być w stanie Ci pomóc" - bez żartów. Chyba nikomu na świecie nie są w stanie pomóc, a tu nagle taka rada. Wystarczy poczytać trochę więcej, żeby wiedzieć, że to absurdalnie nagminny problem od ostatniego patcha (?). Wszystkie te porady typu "otwórz wszystkie zalecane porty, flushdns, reinstall, ..." itd. chyba nikomu nie pomogły. Jedyne co można zrobić, to sypnąć ticketa do supportu i czekać. Nie żeby to coś pomogło, ale zawsze to jakaś aktywność zastępcza.
    Miałem nic na ten temat nie pisać aby nie wchodzić w paradę UBI-Zuzu, ale widzę że ktoś inny nie wytrzymał Nie ma się co czepiać tej odpowiedzi, odpowiedziała (odpowiedział?) w miare jej możliwości utrzymując pozytywny PR. Taka jej rola.

p.s.
    UBI-Zuzu przepraszam najmocniej jeżeli mylę płeć zwracając się do ciebie

Originally Posted by Vykaendys Go to original post
    Pracujemy nad tym, by błąd nie występował nagminnie. Jest kilka typów błędu DELTA,powodowanych przez różne przyczyny, dlatego najlepiej jest zgłosić się do naszego wsparcia w celu identyfikacji problemu. A nuż Twój będzie łatwy do rozwiązania
    Na tej stronie możesz znaleźć listę akcji zalecanych czynności do wykonania , których możesz spróbować przed kontaktem z naszym wsparciem.

Originally Posted by radwal.88 Go to original post
    Miałem nic na ten temat nie pisać aby nie wchodzić w paradę UBI-Zuzu, ale widzę że ktoś inny nie wytrzymał Nie ma się co czepiać tej odpowiedzi, odpowiedziała (odpowiedział?) w miare jej możliwości utrzymując pozytywny PR. Taka jej rola.

p.s.
    UBI-Zuzu przepraszam najmocniej jeżeli mylę płeć zwracając się do ciebie
    Jestem dziewczyną w rzeczy samej, więc wszystko się zgadza

Zuzu

Spróbujcie zrestartować swój router, przeczytałem to gdzieś na obcojęzycznym forum i 2x pomogło. Innym razem serwery były wyłączone.

ciekawe ze po niemal miesiacu grania bez problemow, i bez zadnych zmian po mojej stronie, nawet javie nie pozwolilem sie aktualizowac (bo pewnie teraz "okazaloby sie" ze to ona jest winna), dokladnie w dniu przerwy technicznej, ten sam blad pojawia sie u mnie i u kumpla grajacego z Anglii, wiec na laczach od kompletnie roznych dostawcow, btw nic innego nie ma problemow, tylko Division... serio wciaz ktos bedzie probowal mowic ze problem "client side" ?

Hej Hekke33, witaj na forum!

Czy problem nadal Cię nęka?

Zuzu

Originally Posted by UBI-Zuzu Go to original post
    Hej Hekke33, witaj na forum!

Czy problem nadal Cię nęka?

Zuzu
    Mnie nęka. W ogóle dzisiaj nie mogę grać, bo ten błąd wyskakuje za każdym razem. Na jednej ze stron jest opisane, jak sobie z nim poradzić. No więc restartowałem router, a teraz robię weryfikację plików. Podobno to ma zadziałać...
    [EDYCJA]: UWAGA, WERYFIKACJA PLIKÓW ROZWIĄZAŁA PROBLEM!!