spadki fps

Witam. Po ostatnim patchu tj.1.0.2 do the division wykorzystywanie CPU przez grę wynosi cały czas 100% co skutkuje spadkami fps co jakiś czas. Gram na średnich z zablokowanym fps na 61. Podczas gry mam 60 nagle spada do 40 i wraca z powrotem do 60. Próbowałem ustawić wszystko na niskie ale spadki są cały czas. Przed ostatnim patchem spadki były zdecydowanie mniejsze (spadały max do 55)
    Konfiguracja kompa:
    i5-4460, r9 280x, 8gb ram, zasilacz tt smart se 530w
    Sprawdzałem grę na ssd oraz hdd nie ma róznicy. Sterowniki do grafiki sprawdzałem 16.1.1 oraz najnowsze 16.3.1.

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć EVN_DarkSide, witaj na forum!

używasz może jakiegoś programu podkręcającego o wydajność procesora albo karty graficznej?

Zuzu

Karta graficzna i procesor nie są podkręcane. Tak jak pisałem stało sie tak po ostatnim patch wcześniej było wszystko dobrze.

Rozumiem. Obecnie trwa przerwa techniczna, bardzo bym prosiła o sprawdzenie, czy po jej ukończeniu problem trwa nadal.

Zuzu

Dziś chwilkę sprawdziłem i wydaje się być lepiej. Jutro lub po jutrze protestuje dłużej i dam znać.

Originally Posted by EVN_DarkSide Go to original post
    Dziś chwilkę sprawdziłem i wydaje się być lepiej. Jutro lub po jutrze protestuje dłużej i dam znać.
    Daj znać koniecznie!

Zuzu

Spadki już nie występują tak często, oraz nie są już tak duże (max do 50 spada). Zdarzają się czasami, a najbardziej w DZ, ale gra się już przyjemnie. Pozdrawiam

witam ja mam właśnie taki problem

Cześć ZombieJesus_PL, witaj na forum!

Na jakiej platformie doświadczasz takiego problemu?

Zuzu

Hej Dziękuje za tak szybką odpowiedz

i7-4710HQ CPU@2.50GHz (8 CPUs),~2.5GHz 8gb ram GeForce GTX 860M