Bug rekalibracja

Sprawa taka

Rekalibracja -> Wybierasz przedmiot do rekalibrowania -> wybierasz stata -> losuje 4 czy statow na które możemy zmieniac-> dla przykładu A B C D
    klikam np. A
    pisze czy na pewno chcesz zmienić X na A? -> klikam tak
    a on i tak losuje z tych A B C D co już wylosowało a nie umieszcza na tą wybraną.

Straciłem tak ~~ 100 feniksów

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć WDiL_Kaol, witaj na forum!

przyjrzę się temu problemowi i omówię go z zespołem. Dziękuję za informację.

Zuzu

Generalnie ja to po taniości testuje dziennie na itemach niebieskich i fioletowych, a nie ukrywam ze ten craft wiele zmenia, niestety nie działą. 1/4 ze wpadnie to co zostało wylosowane, dlatego trzeba zrobic 4-5 prób. no i najczęściej losuje nie to co sie wybralo.

Problem z reklaibracją jak u kolegi

Originally Posted by WDiL_Kaol Go to original post
    Sprawa taka

Rekalibracja -> Wybierasz przedmiot do rekalibrowania -> wybierasz stata -> losuje 4 czy statow na które możemy zmieniac-> dla przykładu A B C D
    klikam np. A
    pisze czy na pewno chcesz zmienić X na A? -> klikam tak
    a on i tak losuje z tych A B C D co już wylosowało a nie umieszcza na tą wybraną.

Straciłem tak ~~ 100 feniksów

Mam podobny problem wcześniej nie stwierdziłem bo nie korzystałem. Teraz trudno dostać coś dobrego więc zacząłem przystosowywać złote przedmioty. Za pierwszym razem pomyślałem że źle wybrałem wylosowaną zdolność powtórzyłem losowanie i dokładnie sprawdziłem co wybieram. Otrzymałem to co chciałem. Męczyło mnie to co stało się wcześniej więc wiozłem następny przedmiot którego nierekalibrowałem, losuje patrze co wybieram otrzymuje informacje że wybrałem to co chciałem i zatwierdzam, otrzymuje losową zdolność z wylosowanych, powtórnego losowania już nie było bo popłynąłem na tym ponad 100 feniksów. Czyste złodziejstwo

btw... tak właśnie sobie uzmysłowiłem że strata feniksów to najmniejszy z problemów bo strata złotych division-ów je przebiła zbieranie ich jest utrudnione ale UBI skwapliwie Ci je ukradnie