1. #11
  UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
  Join Date
  Oct 2015
  Posts
  1,910
  ZGŁASZANIE POSTÓW
  Jeśli zobaczyłeś post, który Twoim zdaniem powinien zostać obejrzany przez moderatora, zgłoś go za pomocą Post # i klinknięciem potem na Zgłoś. Czasem nie jest możliwa natychmiastowa reakcja, ale wszystkie zgłoszone posty zostaną przejrzane i reakcja na nie zostanie podjęta jeśli będzie to konieczne. Nadużywanie opcji zgłaszania postów będzie traktowane jako naruszenie zasad i może zaskutkować ostrzeżeniem lub blokadą dostępu do forum.
  Share this post

 2. #12
  UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
  Join Date
  Oct 2015
  Posts
  1,910
  TREŚCI ZEWNĘTRZNE
  Wszystkie linki pojawiające się na tym forum podlegają regulaminowi, podobnie jak cała zawartość bezpośrednio publikowana tutaj. Mowa tutaj o obrazach, linkach i grafikach w podpisach.
  Share this post

 3. #13
  UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
  Join Date
  Oct 2015
  Posts
  1,910
  PODPISY
  Podpisy i awatary nie mogą naruszać zasad oraz przestrzegać wymagań dotyczących zarówno wymiarów i rozmiarów pliku. Jeśli zasady te naruszą, zostaną najprawdopodobniej usunięte przez moderatora bądź administratora – podobne konsekwencje nastąpią,jeśli obrazy będą łamać punkt regulaminu dotyczący publikowania niestosownych treści. Każdy użytkownik ponownie postujący obraz, podpis lub awatar już raz usunięty przez moderatora bądź administratora ryzykuje bycie zablokowanym, tymczasowo lub permanentnie.

  Cytowanie innych użytkowników w podpisach również nie jest dozwolone, z racji tego, że są to sposoby często wykorzystywane do żartów.
  Share this post

 4. #14
  UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
  Join Date
  Oct 2015
  Posts
  1,910
  DUPLIKACJA KONT
  Tworzenie dodatkowych kont nie jest dozwolone na tych forach. Drugie i każde kolejne konto należace do jednego użytkownika będzie usuwane. Tworzenie kolejnych kont w celu obejścia tymczasowego bana zaskutkuje permanentną blokadą. Jedynym akceptowalnym powodem tworzenia więcej niż jednego konta jest chęć zmiany nazwy użytkownika. Jest to jednoznaczne z chęcią zaprzestania używania swojego starego konta. Proszę, powiadom moderatora bądź administratora zanim wykonasz taką operację. Konta postaci (na przykład zakładanie kolejnego konta by udawać postać fikcyjną bądź znaną osobę) lub konta założone po to, by podszywać się pod pracownika Ubisoftu będą natychmiastowo blokowane. Dotyczy to również używania swojego własnego konta w celu podszywania się pod moderatora. Decyzja o zablokowaniu użytkownika jest ostateczna i nie podlega dyskusji.
  Share this post

 5. #15
  UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
  Join Date
  Oct 2015
  Posts
  1,910

  Deweloperzy Społeczności, Menedżerowie Społeczności, Reprezentanci Społeczności, Pers

  Deweloperzy społeczności to pracownicy Ubisoftu, którzy pracują w studiach, ramię w ramię z zespołami produkcyjnymi, formując swego rodzaju most pomiędzy twórcami a członkami społeczności. Będą informować Was o aktualizacjach I wydarzeniach z gier którymi się opiekują, będą zbierać Wasze opinie by przekazać je twórcom, by pomóc im ulepszyć nadchodzące tytuły tam, gdzie jest to możliwe.

  Menedżerowie Społeczności i Reprezentanci Społeczności
  to pracownicy Ubisoftu, którzy pomagają Deweloperom Społeczności w przekazywaniu twórcom, co graczom się podoba, a co nie. Pomagają w egzekwowaniu strategii wyznaczonych przez dewelopera społeczności i informują regularnie o nadchodzących aktualizacjach, łatkach i tak dalej. Przekażą Wam tak dużo informacji z Ubisoftu, jak to tylko możliwe. Menedżerowie i reprezentanci społeczności są również zaangażowani w przekazywaniu opinii graczy, Waszych sugestii, problemów i zapytań o całym spectrum naszych tytułów. Osoby na tych stanowiskach mają wiele obowiązków zorientowanych na społeczność i pomagają moderatorom tam, gdzie jest to możliwe.

  Personel wsparcia to pracownicy Ubisoftu, którzy są w stanie oferować pomoc techniczną I służyć radą na forach. Mogą również nawiązywać łączność z naszym konsultantami wsparcia by pomagali rozwiązywać usterki, jeśli nie mogą być one szybko rozwiązane na forach.

  Moderatorzy to pomocnicy pochodzący ze społeczności, którzy zgłosili się na ochotnika. Ich opinie i komentarze nie odzwierciedlają stanowiska społeczności. Ich zadaniem jest pilnowanie porządku na forum i pomaganie naszemu personelowi tam, gdzie jest to możliwe.

  Akcje moderatorów – nie podlegają one publicznej dyskusji, jeśli masz wątpliwości co do słuszności czynności podjętych przeciwko Tobie lub ogólnie, skontaktuj się proszę z Menedżerem Społeczności. Wyzywanie moderatorów bądź podjętych przez nich czynności (mówienie moderatorom, jak mają moderować zalicza się do tego) jest tak samo nie do zaakceptowania jak atakowanie innych użytkowników forum. Prosimy o traktowanie moderatorów w kulturalny sposób, tak, jak powinno traktować się wszystkich innych na tych forach.
  Share this post

Tags for this Thread