Gra nie ładuje się po misji w Brooklynie

1. Jakiego problem doświadczasz?
    - Gra ładuje się w nieskończoność i nie można nic zrobić.
    2. Co robiłeś, kiedy ten błąd się pojawił?
    - Prbuję wyjść z Brooklynu mając 4. poziom, pojawia się cutscenka, w ktrej wybucha helikopter i następnie widzę ekran ładowania. Gra cały czas się ładuje (CZEKAŁEM PRAWIE POŁ DNIA I NIC). Po wyjściu z gry i ponownym wejściu nie ma aktywnych misji (wszystkie są ukończone), idąc w to samo miejsce pojawia się znw filmik z helikopterem i gra ponownie ładuje się w nieskończoność.
    3. Czy byłeś w stanie powtrzyć błąd?
    - Tak, za każdym razem po zalogowaniu jest to samo.
    4. Czy zrobiłeś coś, by naprawić ten błąd?
    - Ponownie uruchomiłem grę kilkukrotnie, zresetowałem modem , zrobiłem reset konsoli, i odinstalowałem grę i na nowo zainstalowałem i nic . Dalej dzieje sie to samo po ukończeniu misji na posterunku przechodzę przez drzwi jedne i drugi jest filmik i po filmiku znw gra ładuje się nieskończenie

Gre Kupilem wczoraj ...
    Gry nie moge zwrcić do sklepu a Support nie odpowiada .

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć TomDemach,

dziękuję za zgłoszenie. Czy mogę dopytać, na jakiej platformie zakupiłeś grę? Oraz o numer i datę otwarcia Twojego zgłoszenia?

Zuzu

PS4
    Data utworzenia 4/9/2016 6:12:19 PM
    Numer referencyjny 03174843

Witam, mam to samo tj. - Prbuję wyjść z Brooklynu mając 4. poziom, pojawia się intro w ktrym wybucha helikopter i następnie widzę czarny ekran ładowania i nic gra cały czas się ładuje . Po wyjściu z gry i ponownym wejściu to samo normalnie szok !. Gra na PC. Pomocy!!!.

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć Marian551, witaj na forum!

W tej sprawie najlepiej byłoby się zwrcić do naszego wsparcia technicznego. Nasi konsultanci udzielą Ci pomocy w tej sprawie.

Zuzu