Błąd podczas uruchamiania gry.

Witam.
    Mam problem z grą The Division, a właściwie z jej uruchomieniem.
    Grę zainstalowałem z pięciu płyt, po instalacji dociągnęło się jeszcze 1,6 GB dodatkowej treści gry. Uruchomiłem ją i pojawiła się informacja: Instalowanie... Directx (1/6), następnie VCRedist (2/6), VCRedist (3/6) i VCRedist (4/6) - po tym wyskoczył komunikat z błędem: "Aplikacja nie została właściwie uruchomiona 0xc00007b" - czyli proces instalacji nie zostaje zakończony.
    Prbując uruchomić grę ponownie, od razu pojawia się powyższy błąd. Jednak gdy we "właściwościach gry" zweryfikuję pliki i znw ją uruchomię, cała sytuacja z (1/6) do (4/6) się powtarza, rzecz jasna rwnież z błędem.
    Dodam jeszcze, że przeinstalowałem biblioteki NET Framework, Visual C++, Directx oraz zaktualizowałem sterowniki karty graficznej do najnowszych.
    Dodatkowo przeinstalowałem grę - tym razem pobierając bezpośrednio z Uplay - wyłączając przy tym wszystkie programy działające w tle (takie jak firewall czy antywirus), problem nadal pozostaje.
    Mj sprzęt to:
    Procesor: i5-3350P
    Grafika: MSI GTX 650 ti BOOST
    Pamięć: 8GB
    System: Windows 7 SP1 64 bit.

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć Dymon_N_S, witaj na forum!

W tym wypadku najlepiej będzie się skontaktować z naszym wsparciem technicznym, ktry najlepiej doradzi Ci w tej sprawie. Możesz otworzyć zgłoszenie na tej stronie bądź zadzwonić pod numer: 22 306 00 63.

Zuzu

Zgłoszenie złożone, teraz tylko czekać na odpowiedź ?

Zgadza się

Trzymam kciuki za szybkie rozwiązanie sprawy

Zuzu

Rozwiązałeś problem? U mnie to samo ale dzisiaj obsługa klienta nie działa. Co Ci doradzili?

Cześć F2reakShow, witaj na forum!

Jakiego problemu doświadczasz w grze dokładnie?

Zuzu

Cześć, ten sam o ktrym napisał Dymion_N_S, ale chyba u mnei to problem karty graficznej. Jak mi się uda ją wymienić to się okaże czy to było to.