Problem z R6- po kilku minutach grania wyrzuca mnie do pulpitu !

Witam,
    od stycznia br. bez żadnych problemw regularnie grałem w R6, do wczoraj. Otż podczas uruchomienia jakiegokolwiek trybu gry (swobodna, rankingowa, terrorhunt) po kilku minutach grania (czasami 3/4, innym razem po minucie) gra się wyłącza, tj. wyrzuca mnie do pulpitu i ładuje się kilkusekundowa synchronizacja danych w chmurze (gra nie minimalizuje się tylko całkowicie wyłącza, bez żadnego komunikatu). Podjąłem następujące kroki i problem wciąż wraca:
    - sprawdziłem sterowniki - są zgodne/aktualne z kartą graficzną - dla pewności odinstalowałem i zainstalowałem ponownie,
    - odinstalowałem Uplay oraz grę i zainstalowałem ponownie,
    - zmniejszyłem opcje graficzne z ULTRA HD na średnie (mimo iż mam procesor I7 6700K, GTX 980Ti, 16 GB RAM, WIN 10 Home)
    - sprawdziłem czy problem pojawia się np. w grze Battlefield 4 rwnież w opcjach na ULTRA - nie pojawia się, gram swobodnie bez żadnego problemu dłuższy czas.
    W dniu wczorajszym, tj. 11.04. była jakaś mała aktualizacja UPLAY (ok 30 mb) i problem w grze nagle się pojawił. Nie wiem oczywiście czy to mogło być przyczyną.
    Bardzo proszę o pomoc gdyż nie mam pomysłu co dalej robić !

Pozdrawiam
    ViP_Squanto
     1 people found this helpful

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć ViP_Squanto, witaj na forum!

Koniecznie skontaktuj się w tej sprawie z naszym wsparciem technicznym na tej stronie bądź pod numerem: 22 306 00 63.

Zuzu