1. #1
  UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
  Join Date
  Oct 2015
  Posts
  1,910

  Powiadomienie w sprawie problemu z zaginionymi postaciami

  Agenci,

  Niektórzy z Was zgłosili, że po instalacji aktualizacji 1.1 ich postaci zaginęły. Nasz zespół odnalazł i naprawił źródło tego problemu, co sprawia, że Wasi agenci mogą zostać poprawnie odzyskani.

  Błąd jest powodowany przez niepoprawnie pracujący serwer, który nie może zsynchronizować danych prawidłowo i nie zapisuje ich tak, jak trzeba. Klient gry nie jest w stanie ich odczytać i uznaje, że postać nie istnieje. Po identyfikacji tego problemu byliśmy w stanie przywrócić zapisane na serwerze dane i upewniliśmy się, że taki błąd nie pojawi się ponownie.

  Do tych, których ten problem dotknął: Wasze postaci nie zniknęły. Pracujemy obecnie nad poprawką, która powinna być dostępna już wkrótce Jej implementacja będzie wymagała przerwy technicznej, więc damy Wam znać, kiedy będzie gotowa.
  Prosimy wziąć pod uwagę, że by odzyskać swoją postać, konieczny będzie powrót do ostatniego poprawnie zapisanego stanu gry, który miał miejsce 12 kwietnia podczas przewy technicznej trwającej od 9.00 do 12.00 czasu polskiego. Na skutek tego utracisz wszelki postęp w grze który nastąpił pomiędzy 12 kwietnia a kolejną przerwą techniczną.
  Najmocniej przepraszamy za niedogodności i dziękujemy Wam za pomoc i zrozumienie w tej kwestii.


  Zespół deweloperski The Division
  Share this post

 2. #2
  A to informacja z dzisiaj, więc od 14stego problemu nie rozwiązaliście niestety:"UWAGA: Ze względu na błędy po stronie serwera twoje postacie są aktualnie zablokowane. Przepraszamy za wszelkie związane z tym niedogodności. Możesz wymusić ich odblokowanie powracając do wcześniej zapisanych danych, ale w wyniku tej decyzji możesz utracić część swoich postępów."
  Share this post

 3. #3
  UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
  Join Date
  Oct 2015
  Posts
  1,910
  Cześć El-Chupacabra,

  błąd, którego doświadczasz jest błędem MIKE, informacje o którym można znaleźć tutaj.

  Czy nadal Cię nęka ten błąd?

  Zuza
  Share this post

Tags for this Thread