Problem z uruchomieniem gry w SLI

Witam mam problem z uruchomieniem gry w trybie SLI , proszę o pomoc.
    System : Win 8.1
    Procesor: Intel Core i7 4700MQ CPU 2.40Ghz
    Pamięć Ram 8GB
    karta graficzna GF 755M X2

Włączając grę z jedną kartą na minimalnych ustawieniach nie ma problemu (delikatne przycięcia podczas nawiązania walki z przeciwnikami)
    Uruchamiając grę w trybie SLI po kilku minutach wywala mnie do pulpitu z komunikatem "wystąpił nieoczekiwany problem"
    Proszę o rady ,dołożę 8 gb ramu czy to będzie miało duży wpływ na poprawienie płynności i jak rozwiązac problem SLI?

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć Vino-lean, witaj na forum!

W takiej kwestii najlepiej byłoby poradzić się naszego Wsparcia Technicznego, które podpowie, jak rozwiązać tego typu problem

Możesz się z nimi skontaktować na tej stronie bądź pod numerem telefonu: 22 306 00 63

Zuzu

Originally Posted by vino-lean Go to original post
    witam mam problem z uruchomieniem gry w trybie sli , proszę o pomoc.
    System : Win 8.1
    procesor: Intel core i7 4700mq cpu 2.40ghz
    pamięć ram 8gb
    karta graficzna gf 755m x2

włączając grę z jedną kartą na minimalnych ustawieniach nie ma problemu (delikatne przycięcia podczas nawiązania walki z przeciwnikami)
    uruchamiając grę w trybie sli po kilku minutach wywala mnie do pulpitu z komunikatem "wystąpił nieoczekiwany problem"
    proszę o rady ,dołożę 8 gb ramu czy to będzie miało duży wpływ na poprawienie płynności i jak rozwiązac problem sli?
    witam mam podobny problem. Czy znalazŁeŚ rozwiĄzanie ???

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć Toldii1979, witaj na forum!

jak wspomniałam w poście powyżej, jeśli doświadczasz takiego problemu, najlepiej byłoby skontaktować się z naszym wsparciem technicznym, telefonicznie (22 306 00 63) bądź otwierając zgłoszenie na tej stronie.

Zuzu