Błędy Gry !!

Witam
    Brak możliwości przeładowania broni , w magazynku zostaje jedna sztuka amunicji i broń się zwiesza na nic nie reaguje , pomaga zmiana broni i powrót do poprzedniej.

Drugi błąd znany z Rainbow Six - Kilka razy zdarzyło mi się przykleić do podłogi , w rainbow six pomagało położenie się na ziemie a tu niestety brak jakiekolwiek reakcji - pomaga dopiero powalenie na ziemie przez przeciwnika - wtedy mamy możliwość się podczołgać .

Wszystko to na ps4

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć passengerr,
    taka sytuacja ma miejsce przy wszystkich broniach, czy tylko przy niektórych? W konkretnych sytuacjach, czy też losowo? Zawsze, czy tylko czasem?

Zuzu

Witam
    Czy we wszystkich broniach to nie wiem - ja gram Vectorem i błąd powtarza się nagminnie podczas wykonywania zadań dziennych.
    Czy błąd występuje poza misjami to trudno mi powiedzieć bo mało latam po strefie mroku.

Jeszcze jedno wczoraj rozgrywając misje dzienne z kolegą - miał on identyczną sytuacje z bronią. ( jego broń to AK )

pozdrawiam

Rozumiem. Dziękuję za informację, postaram zbadać się tą sprawę.

Zuzu

Hello
    Wczoraj pozwoliłem sobie wypuścić się dalej czyli do mrocznej strefy i niestety błąd z bronią również występuje nawet w snajperce .
    Dodam ze po kilku godzinnej rozgrywce w strefie m. błąd wystąpił z 2 razy nie tak często jak w misjach dziennych, ale jednak.
    Nawet myślałem ze to winna pada , zmieniłem na innego ale niestety błąd nadal występował .

Originally Posted by UBI-Zuzu Go to original post
    Rozumiem. Dziękuję za informację, postaram zbadać się tą sprawę.

Zuzu
    Gdy już sprawa będzie zbadana to proszę o info w czym leżał problem bo bardzo mnie to interesuje.

Pozdrawiam

Dziękuje za te dodatkowe informacje. Problem został zgłoszony zespołowi i jest badany.

Zuzu