UBI-Zuzu's Avatar Community Manager

Nowe nakrycia głowy - opinie

Cześć wszystkim,

chciałam Was spytać o Waszą opinię o nakryciach głowy, które wraz z aktualizacją 3.0 weszły do Rainbow 6 Siege.
    Pomysł dobry, czy nie bardzo?
    Czy macie może swoje ulubione hełmy?
    Dajcie znać!

Zuzu

Zajmijcie się lepiej głównym problemem, jakim są oszuści zamiast wprowadzać jakieś durne nakrycia głowy i zawieszki na bronie. Praktycznie w co drugim meczu rankingowym są osoby używające dopalaczy ( głównie wallhack oraz aimbot ). Na tą chwilę ta gra jest niegrywalna, jedynie rozgrywka swobodna ma jakiś sens ale i tam często zdarzają się hakerzy. Gracze się nawet z tym nie próbują kryć a wręcz śmieją się przeciwnej drużynie i wam w twarz, bo wiedzą, że im nikt nic nie może zrobić ( często nawet podają strony ). Jedyną nadzieją zwykłego gracza jest opcja "Zgłoś podejrzane zachowanie", które oczywiście równie dobrze działa jak cały antycheat, czyli w ogóle. Na głównym forum aż roi się od tematów dotyczących tego problemu a nikt nie potrafi określić jasnego stanowiska co do tej sprawy.

Osobiście dziwie się Wam, że dajecie z siebie robić pośmiewisko i to nie tylko w oczach zwykłego konsumenta czy gracza. Nawet wobec konkurencji, jeśli weźmiemy pod uwagę zagranie Blizzarda przeciw oszustom w ich nowym produkcie. Ciekawi mnie jedynie, jaki Ubisoft ma w tym interes, że tak olewa główny problem swojej gry.

Mam przegrane około 300 godzin a sama gra jest naprawdę dobra, to nie polecam jej zakupu Każdy nowy gracz szybko się zrazi do niej i samej marki jaką jest Ubisoft. R6 już powoli umiera...