Agenci, otrzymano meldunek o Stanie Gry:

Podczas ostatniego Stanu Gry deweloper społeczności Petter Mrtensson spotkał się z dyrektorem kreatywnym Terrym Spierem oraz głwnym projektantem Keithem Evansem z firmy Red Storm Entertainment, aby zapowiedzieć nowy tryb walki PvP dla czterech graczy (Potyczka), ktry zostanie udostępniony wraz z aktualizacją 1.8.

W tym tygodniu deweloper społeczności Hamish Bode przepytuje Terry'ego i Keitha w sprawie nowego trybu walki PvE przeciwko falom wrogw, zatytułowanego Opr, jak rwnież w sprawie mechanizmu buntownikw w wersji 2.0, ktry całkowicie odmieni rozgrywkę w Strefie Mroku.

Jeżeli przegapiliście transmisję, możecie wysłuchać podcastu z podsumowaniem!


Dziś rano miała miejsce cotygodniowa przerwa techniczna, ktra nie obejmowała żadnych większych zmian.

Opr to nowy tryb walki PvE, polegający na zwalczaniu fal wrogw, ktry pojawi się wraz z aktualizacją 1.8. Postawi on spore wyzwanie nawet przed najlepszymi zespołami, ponieważ wraz z kolejnymi wygrywanymi fazami, wrogowie będą stopniowo stawać się coraz silniejsi i coraz bardziej niebezpieczni. Sprawdźcie zapis VoD z dzisiejszą transmisją, gdzie znajdziecie szczegłowy wywiad z Terrym i Keithem, ktrzy omawiają detale tego trybu rozgrywki.

Buntownik 2.0 to przedsięwzięcie, ktre ma na celu całkowite przebudowanie mechanizmu Strefy Mroku, a jednocześnie utrzymanie jej klimatu - pełnego napięcia i ryzyka. Od tej pory będziecie mogli m.in. wybrać, czy chcecie przejść na stronę buntownikw czy nie - aby uniknąć sytuacji, kiedy działo się to przypadkowo. Zasada ta będzie rwnież działała w grupach - jeżeli grupa, do ktrej należycie, zdecyduje się zbuntować, wy możecie opuścić grupę albo podążyć za nimi.


W pierwszych dniach tygodnia przeprowadziliśmy dodatkową falę banw skierowanych przeciwko graczom, ktrzy wykorzystywali tzw. błąd szybkostrzelności. Należy pamiętać, że wykorzystanie tego błędu w celu uzyskania korzyści to wykroczenie. W razie potrzeby będziemy powtarzać takie kampanie. Recydywa będzie karana trwałym wyłączeniem konta gracza.


We wtorek, 19 września, wdrożymy na wszystkich platformach aktualizację 1.7.1. Obejmie ona poprawki tzw. błędu szybkostrzelności, usunie problem z zacinającą się bronią snajperską R12 oraz wprowadzi szereg zmian, mających na celu ograniczenie desynchronizacji i poprawę oglnej jakości gry. Jest to element trwających wysiłkw w celu usunięcia problemw z latencją i desynchronizacją, jakie obserwują nasi gracze.

Fazę testw PTS poprawki 1.8 zamierzamy rozpocząć na wszystkich platformach w dniu 26 września. Szczegłowe kryteria i proces zaproszeń w przypadku konsol nadal nie są ostatecznie zdefiniowane, ale jeżeli mieliście dostęp do serwera testowego PTS przy poprawce 1.7, będziecie mieć rwnież dostęp do serwera PTS dla wersji 1.8. Dodatkowe zaproszenia będziemy rwnież rozsyłać pocztą elektroniczną. Aby mc je otrzymać, trzeba wyrazić zgodę na otrzymywanie wiadomości od firmy Ubisoft. Jeżeli jesteście zainteresowani udziałem, pamiętajcie, aby zaznaczyć odpowiednie pole!

Następne zdarzenie globalne, zatytułowane "Szturm", rozpocznie się 3 października. Tematem tego zdarzenia będzie zbliżanie do przeciwnika. Wrogowie będą zadawali tym mniejsze obrażenia, im bliżej nich się znajdziecie - oraz odwrotnie, tym większe, im dalej od nich będziecie. Musicie podejść blisko i zajrzeć im w oczy! W ramach Szturmu pojawią się tajne wersje zestaww wyposażenia Ekwipunek napastnika, Służba wartownicza i Odzysk. Po zakończeniu zdarzenia te zestawy tajne trafią do oglnej puli łupw dostępnych w grze.

Do zobaczenia!

Zespł The Division