1. #1

  Zdobywanie rang.

  Witajcie.

  Całkiem niedawno dokupiłem seasson pass do Rainbow Six: Siege. Rozumiem, że po każdym meczu powinienem zdobywać tą dodatkową walutę r6 by wykupywać sobie dodatkowe skórki na broń. Mam dwa problemy, pierwszy, który mnie najbardziej interesuje to taki, że nie zdobywam rang. Zatrzymałem się na "Miedź I" i nie chce wzrosnąć, po wielu meczach zauważyłem jakby ten napis zadrżał jakby chciał wskoczyć wyżej ale niestety tylko na tym drgnięciu się skończyło, drugi i mniej interesujący to po każdym meczu widzę ile powinienem dostać tej dodatkowej waluty r6 a ona zwyczajnie mi się nie dodaje... Można coś z tym zrobić samemu czy mam czekać na kolejne patche?
  Pozdrawiam
  Share this post

 2. #2

  Jak wyjaśniono na oficjalnym blogu Ubisoftu, zakup season passa zapewni:

  Wcześniejszy (siedem dni) dostęp do ośmiu nowych postaci
  Stały bonus (5 procent) punktów Renown (Rozgłosu), służących za wirtualną walutę
  Specjalna skórka na broń
  Safari Bundle, czyli pięć skórek na broń
  Dwa dodatkowe wyzwania dziennie do zarabiania Renown (łącznie pięć)
  600 kredytów Rainbow, czyli wirtualnej waluty kupowanej za prawdziwe pieniądze

  nie podają że dzięki przepustce ranga w meczach rankingowych będzie wzrastała to jest uzależnione od tego jakie rangi ma drużyna przeciwna,im przeciwnik ma wyższą rangę tym szybciej wzrasta nasza osobista po wygranym meczu.
  Share this post

 3. #3
  Nie rozumiesz, z każdego meczu powinienem dostawać dzięki seasson pass wirtualną walutę, której nie dostaje (tutaj jest problem nr.1). Ranga nie wzrasta chociaż nie raz widziałem, że się zatrząsła jakby chciała wzrosnąć a nie wzrastała. Grałem z przeciwnikami, którzy mieli znacznie wyższe rangi ode mnie i pomimo wygranych meczy nic nie wzrastało.
  Share this post

 4. #4
  UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
  Join Date
  Oct 2015
  Posts
  1,910
  Cześć Dudzio_RDZAWI,
  czy dobrze rozumiem, że w ogóle nie dostajesz Renomy na koniec meczu? Booster dochodzący wraz z przepustką sezonową jest dodatkowytmi 5% Renomy na koniec każdego meczu.
  Jeśli Twoja rana nie zmienia się przez dłuższy okres czasu mimo zwycięstw, skontaktuj się proszę z naszym wsparciem technicznym na tej stronie lub pod numerem: 22 306 00 63


  Zuzu
  Share this post

Tags for this Thread