Co Ubisoft mogło by dodać w kolejnej części Heroes of Might and Magic VIII

Witam wszystkich. Pki co nie wiadomo czy powstanie nowa gra Heroes of Might and Magic, ale zakładam, że Ubisoft raczej nie porzuci tak dobrej serii gier. Więc chciałbym tutaj dodać parę pomysłw co można by było zmienić. Po pierwsze: zmiana dnia i nocy. Myślę, że to dobry pomysł, aby zamiast ciągłego dnia, lub nocy pory dnia się zmieniały. Dzień i noc mgłby trwać parę minut rwnież w walkach jednak myślę, że panorama miasta raczej nie powinna mieć tej opcji. Np. w frakcji Nekropolii ciągle byłaby noc. Rwnież mgłby padać co jakiś czas deszcz. Mj drugi pomysł to projekty budowy budynkw. Moim zdaniem miasto buduję się zbyt łatwo. Wszystkie budynki w mieście można zbudować w ok. 4-5 tygodni. Według mnie powinny być rozsiane po całej mapie plany budowy, aby utrudnić zbudowanie wszystkich budynkw w mieście. Planu strzegłoby ok. 5 jednostek poziomu 7. Ale, aby zdobyć projekt musisz być bohaterem odpowiedniej frakcji do danego budynku. Gdy jesteś bohaterem Przystani nie możesz podnieść projektu budowy czegoś co jest nie możliwe do zbudowania w zamku Przystani. W taki sposb grając nikt z innej frakcji nie może wziąć projektu, ktrego ty potrzebujesz. Ale gdyby były na mapie 2 zamki Przystani to byłby na mapie aż 2 projekty, ale maksymalnie możesz mieć jeden taki projekt. Oczywiście plany budowy niebyły by do każdego budynku, tylko do niektrych. Tak samo jest ze łzą ashy. W każdym mieście jest jeden budynek, ktry jej potrzebuje. I trzeci pomysł to to aby Frakcja piekła powrciła do gry. Myślę, że fajnie by było, aby było tak z ok. 10 frakcji w grze, żeby był naprawdę wielki wybr. W Heroes III było aż 9 frakcji, a w Heroes V 8 frakcji. Można by było dodać rwnież takie frakcje, ktrych jeszcze nigdy nie było w serii gier. Możecie napisać własne pomysły na nowe frakcje oraz pomysły. Napiszcie co o tym myślicie. Czekam na komentarze.

Heroes of might and magic 5 6 7

Niestety. .. ale jako wielki fan heroes of might and magic od przeszło 20lat muszę przyznać że ostatnie trzy serie to straszne dno i porażka gra straciła duszę i urok heroes of might and magic skończyło się na czwartym wydaniu... i raczej już nie powrci. ..

Tags for this Thread