Ja bym nawet te serwery był w stanie wybaczyć ale bezczynności odnośnie cheatu to już mi o wiele trudniej. Po DZ czy na potyczkach latają ekipy odpalone tak, że Legenda by się nie powstydził - są zgłaszani, i co? I jajco Na drugi dzień, za tydzień - te same niki, np. LLlllllLLLlllll itp i co? I jajco. Tu moim zdaniem brakuje kompleksowego podejścia do problemu. I teraz drogie UBI Wam powiem, że z kupnem Division 2 wstrzymam się tak z miesiąc / dwa - żeby zobaczyć czy wyciągneliście jakiekolwiek wnioski z 1. Jak będzie ok - macie moją kasę i gitara. Jeśli nie - dziękuję, postoję. I myślę, że graczy takich jak ja będzie więcej

Delta c-1-200

Kupiłem grę po zainstalowaniu włączam grę mam ekran ładowania i wyskakuje błąd "DELTA C-1-200"

Samee

Witam, to samo tutaj. Kupiłem wczoraj gre, ściągnąłem, zainstalowałem i chciałem koniecznie zagrać, zobaczyć jak to wygląda, ale nieee, wyskoczyło mi coś takiego : Błąd Delta C-1-200. Widze, że nie jestem pierwszy, a biorąc pod uwagę cene tej gry, to żenujące jest, że jeszcze nic z tym nie zrobiliście .. ;

błąd Delta C-1-200

Mam problem, gra działała normalnie, a jak kupiłem season passa to nie moge wejść do gry bo mi wyskakuje ten błąd, o co chodzi?

Ja mam ten błąd w sowi Xbox one X od paru dni , przychodzę z pracy chce sobie włączyć a tu tylko ten błąd .Jeszcze do niedawno było wszystko dobrze . Dodałem nawet dziś porty w NAT do listy Port Forwarding nie wszystkie, ale zrobiłem DMZ dla IP ale i tak nici z tego. Myślę, jednak że to chyba nie u mnie problem inne gry na Xbox niezużywanie problemów. Sprawdzę jeszcze z ciekawość Watch Dogs czy da się pograć kurcze człowiek wydaje kas na wersje gold obu gier a tu takie klopsy.