Delta C--200

Witam,
    Gra nie działa od godz.16.00 DELTA C-1-200 Brak jakiejkolwiek informacji o przerwie tchnicznej
    .c

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Witam!

Czy wszystko już działa poprawnie?

U mnie to samo, zakupiłem dodatek Podziemie i występuje błąd Delta C-1-200.
    Na podstawce było ok.

Witam,
    Skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.
    Pamiętaj aby podać im na jakiej platformie grasz

Zaczęło działać jak tylko włączyli znów serwery

Delta C-1-200

Witam.
    Zainstalowałem pewnego razu Free Trial na PC i wszystko było ok. Niedługo potem kupiłem pełną gre w wersji pudełkowej na pc i od tamtej pory przy każdej próbie uruchomienia wyskakuje mi error delta c-1-200. nie wiem o co chodzi i dlaczego sie tak dzieję więc chciałbym prosić o pomoc.

Witam,
    Skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.

Witam
    Niezły wstęp do gry .....
    Właśnie zakupiłem grę. Nie mogę się zalogować wyskakuje błąd delta c-1-200. NIeżle zaczyna już żałować wydanych pieniędzy....

Witam.

Jak czytam Wasze odpowiedzi, że już nad tym pracujemy i robimy to jak najszybciej, to mnie zaczyna już trochę to irytować. Kupiliśmy od Was grę w którą możemy grać jedynie na Waszych serwerach, nawet w część pve. Gra nie kosztowała 5 zł, ani nie była za darmo, więc chyba jest jakieś nieporozumienie, że ktoś wydaje kupę kasy na grę i nie może w nią normalnie pograć bo co chwilę go z niej wyrzuca, albo musi czekać kupę czasu na swoją kolej do grania. Doskonale wiecie ile osób kupiło grę, jeszcze lepiej wiecie jakie jest obłożenie serwerów i na pewno macie świadomość, że jeżeli wrzucacie zdarzenia globalne to graczy przybywa mniej więcej o ok 50%. Więc prawda jest taka, że nie wywiązujecie się z umowy którą każdy z nas z Wami zawarł kupując grę - uniemożliwiacie nam skorzystanie z gry. Dlatego po pierwsze powinniście mieć zorganizowane dużo lepiej serwery, a po drugie zadość uczynić klientom za niedogodności na które ich naraziliście. Jak mam brak internetu z winy dostawcy to mam pomniejszony rachunek, ponieważ u Was nikt nie zwróci nam realnej kasy to może powinno być zasilenie kont w grze wirtualną kasą, którą każdy wyda na jakiś bajerek który mu się podoba w grze.
    Co do walki z cheetami to znając UBI straciłem już nadzieję na jakiekolwiek zmiany. Niestety wykończyliście w ten sposób świetną grę GRP, przez to mało kto chciał grać w GRW i przez bardzo długi czas TD miąło mega negatywną opinię. Serio nie pojmuję jak tak duża firma może sobie pozwolić na być utożsamianą z tym, że każda ich gra to zbieranina cheeterstwa i jak masz ochotę grać uczciwie to lepiej nie kupować Waszych produktów - trochę szkoda z uwagi na historię
     7 people found this helpful

Popieram w całej rozciągłości.