PC błąd DELTA C-0-1279

Witam od ponad tygodnia systematycznie wywala mnie z gry i pojawia się błąd DELTA C-0-1279, najczęściej w DZ około 10 minut grania i pojawia się ten błąd i wszystko zaczynam od początku..

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam Yoss

Jak zalogujesz sie do Ubisoft w zakladce gry kliknij prawym myszy na ikone The Division i wybierz :zweryfikuj ploki gry (lub podobnie nie pamietam z glowy) mi pomoglo a mialem ten sam problem. Pozdrawiam

Chodzi oczywiscie o pliki gry... literówka

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Witam,
    Skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.

Mam dokładnie ten sam problem. Reset routera, włączenie i wyłączenie uPNP, wyłączenie antywirusa nic nie daje. W innej grze Ubisoftu For Honor wszystko jest ok ( Zielony status NAT ). Od 28.10.2017 po każdym wyborze postaci wyrzuca błąd delta c-0-1279. Zauważyłem że raz mi się też tak stało po jakimś restarcie serwerów ale wtedy wystarczył jedynie reset routera. Problem jest jedynie z grą Division. Na routerze nie było dokonanych żadnych zmian.

Czy z patchem 1.8 zostanie to naprawione? Albo cokolwiek?
    Płacimy za podstawkę i dodatki ale nie możemy nawet zalogować się do gry.

Cytat ze strony https://support.ubi.com/pl-PL/Faqs/0...Refund-Policy:

"Tym niemniej zastrzegamy sobie prawo aby w wyjątkowych sytuacjach zaoferować zwrot pieniędzy za zakupiony produkt"

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Witam!

Jak wspomniałam powyżej, jeśli masz problem z zalogowaniem sie do gry - zgłoś to do obsługi technicznej

Zgadza się, trzeba zweryfikować pliki i zrestartować cały Uplay. Mi pomogło dopiero po takim zabiegu.

Ja w ustawieniach gry wyłączyłem DirectX 12 i pomogło, żadnych lagów ani crashów

Tags for this Thread