Problem z kontem.

Witam, od kilku dni otrzymuję niby to od działu Ubisoft Support emaila o tym, że wysłałem prośbę o zmianę hasła do konta.
    Jednakże nic takiego nie miało miejsca. Moje konto zabezpieczone jest weryfikacją dwuetapową. mój nick: snaperr007
    Podejrzewam, że ktoś chce się włamać na moje konto. Czy istnieje jakiś skuteczny sposób aby temu zapobiec?
    Serdecznie pozdrawiam snaperr007.

ln82's Avatar Junior Member
    U mnie to samo. Nie zdziwilbym sie gdyby to Ubisoft mieszalo na stronie. Kilka miesiecy temu samoistnie wlaczyla mi sie 2 etapowa weryfikacja. W ogole kto uzywa third party cookies do zapisywania informacji o zalogowaniu?

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Witam,
    Wszystkie pytania związane z weryfikacją dwuetapową muszą być kierowane do obsługi technicznej
    Skontaktujcie się proszę w tej sprawie z tym działem na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.

No dobrze, jednakże ja nie mam problemu z 2 etapową weryfikacją, a z tym że Ubisoft Support wysyła mi emaile do zmiany hasła choć wcale o to nie prosiłem.

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    To też podlega pod obsługę techniczną Ja niestety nie mam dostępu do takich informacji.