Problem z Ubisoft Club w R6 SIEGE

Witam
    Od jakiegoś czasu zmagam się z problemem braku nakładki Ubisoft w R6. Po którejś aktualizacji gry/launchera przestało mi to działać. Jest to o tyle uciążliwe, ponieważ służyła mi do szybkiego podglądu wyzwań
    Jest jakiś sposób żeby to naprawić?

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Witam,

Czy mógłbyś powiedzieć mi na jakiej platformie grasz oraz wysłać screenshot problemu (jeśli możesz zrobić) ?

Dziękuje!

Platforma to PC. Chodzi o nakładkę Ubisoft Club, którą uruchamia się grze klawiszami Shift+F2 ☺️ SS nic nie pomoże, ponieważ nie da się jej włączyć ☺️
    Próbowałem wszystkiego, aż po reinstalację gry oraz launchera upley.

Czy możesz sprawdzić czy przypadkiem nie masz w ustawieniach wybranej opcji, która blokuje overlay?
    Możliwe, że tutaj jest problem.

Jeśli nie, zgłosiłam to do Community Managera gry i będzie monitorował czy więcej osób na ten sam problem.

W sensie w ustawieniach gry czy uPlay?

W ustawieniach Uplay

Skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.
    Koniecznie podeślij ten screenshot również!
    W tym momencie zostało to zgłoszone do osób odpowiedzialnych za gR6, ale możliwe że ten problem jest już znany z innych gier, więc najlepszym wyjściem jest kontakt z działem technicznym

Dziękuję bardzo. Będę nadal walczył z tematem

problem jest i jak zwykle nieznany Ubi. Cóż... Nie dziwota. Bardzo często zdarza się gdy przełączysz się z gry na pulpit, przeglądarkę. Po powrocie do gry nie można używać skrótu Shift+F2, a także nie działa kliknięcie w grze na CLUB.