Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative

Problemy z wysokim pingiem w grze - INFO

Witajcie,

Otrzymaliśmy wiele zgłoszeń na temat wysokiego pingu w grze Rainbow Six: Siege po aktualizacji Blood Orchid.
    Ekipa techniczna odpowiedzialna za grę stara się znaleźć źródło tego problemu.
    Z otrzymanych informacji wiemy, że problem głównie występuje na serwerach Europejskich. Problem prawdopodobnie leży pomiędzy dostawcami internetowmi a naszymi serewerami.

W związku z tym, osoby, które doświadczają tego problemu mogą w tym wątku umieścić nazwę swojego dostawcy internetowego. To info bardzo nam pomoże w lokalizacji źródła

Dziękujemy za zrozumienie i cierpliwość.
    Ekipa Rainbow 6

Witam, mam internet z Netii, ale np. na Battlefield'zie 1 czy diablo 3 i innych grach mam ping maks. 50 ( normalny ) tak samo było przed aktualizacją na siege'u miałem ok. 60, czyli też spoko, lecz po ostatniej aktualizacji mam ponad 160, kontaktowałem się z dostawca internetu. Sprawdzili i wszystko, tak jak napisałem wcześniej problem wysokiego pingu występuje TYLKO w R6 Siege'u ok. Proszę o pomoc.
    Czy istnieje jakich sposób typu live-chat albo np. przez facebooka, w celu szybszego kontaktu ?

Niby w Menu jest te 33 ms, ale w meczach ponad 138 ms , gdzie przed patchem było 60.

Satfilm, na łączach Netii nie da się grac po tej aktualizacji.

Zatem co mam zrobić ?... Ubisoft popsuł połączenie i nie da się grać ?

Nie mam pojęcia inne gry, bez problemu a oczywiście R6 zawsze w tyle i zawsze coś musi być popsute
     1 people found this helpful

Netia. Ale dziwnie, że przed aktualizacją było dobrze. Raz mam ping do serwera (w menu) ok 50ms, a w grze ok 80, a po godzinie mam 110 do serwera, a 140ms w grze.

No muszę Ci przyznać rację. Gra i np. operatorzy, sam pomysł jest 10/10, ale bez przesady żeby gra FPS nie miała własnych serwerów, jak BF, CS itp.

Witam,

mam taką samą sytuację z Vectra. Przed aktualizacją wszystko ok, a po- ping 130-160.

Pozdrawiam

Może KTOŚ z UBISOFT'u coś odpowie ?