Instalacja gry

Cześć.
    Moja sytuacja jest dziwna trochę ale mam nadzieję, znaleźć rozwiązanie tu na forum.
    Kilka dni temu znajomy przedstawił mi ową grę. Zalogował się u mnie na pc i przez kilka dni testowałem sobie jego konto jak wygląda gra, czy mi się spodoba itp. No i kupiłem właśnie swoją kopię ale jest problem. On ową grę kupił na steam i tak też się logowałem najpierw do steam następnie do uplay na jego konto. Osobiście kupiłem gre na uplay i chciałem kliknąć od razu graj bo przecież gra jest zainstalowana na pc. A tu zonk... Gra pobiera się jeszcze raz, całe 40 pare gb. jest możliwość zmiany opcji w plikach aby gra była poprawnie wykrywana przez uplay?
    pozdrawiam

unk4ss's Avatar Senior Member
    Sprbować możesz tak:

steam-->gry-->prawym na r6-->kopia zapasowa plikw gry i zrzucić do C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\games\Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Uplay--> Pobrane-->Domyślny katalog instalacyjny i tam ustawić C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\games\

Uplay-->gry-->zweryfikuj pliki gry

Nie wiem, czy pomoże, ale coś w ten deseń bym kombinował.

I przynajmniej ja nie podam gotowego przepisu, bo od początku mam na uplay.
     1 people found this helpful

Dzięki za pomoc, a raczej chęć. Nic z opcją kopiowania nie podziałało, widocznie steam ma inny poziom weryfikacji niż u play także pobrałem od nowa.
    Dzięki do zamknięcia.