Problem z zalogowaniem się do konta

Dzisiaj chciałem dodać sobie za darmo AC 4 BF i musiałem się zrejestrować i zalogować do Ubisoftu , podałem ten sam email i teraz nie mogę zalogować się na głowne konto na uplay , gdy wpisuje ten email to loguje mnie na konto na ktrym jest tylko AC4 i nie wiem co mam zrobić... Jest jakieś rozwiązanie ?

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Witam,
    Skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.
    Oni napewno pomogą rozwiązać problem dotyczący twoich kont

witam mam problem z logowaniem dzwoniłem pod nr tel mojego meila nie ma na liście konto pewnie został zmieniony. Wysłałem zdjęcia kodw gier ktre były na koncie nr zgłoszenia 05581557 czy jest jakiś sposb żebym mgł się coś dowiedzieć co się dzieję

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Witam,

Jedyny sposb to kontakt z obsługą techniczną. Tylko oni mają możliwość zweryfikowania wszystkiego i pomocy jeśli będzie taka potrzeba

Originally Posted by Ubi-Lilpwnd Go to original post
    Witam,

Jedyny sposb to kontakt z obsługą techniczną. Tylko oni mają możliwość zweryfikowania wszystkiego i pomocy jeśli będzie taka potrzeba
    a dałoby się zrobić tak aby produkt dawany w masowym givewayu nie wymagał masowego spamu mailami do obsługi technicznej?
    ja mam podobny problem mogę się zalogować wszędzie ale nie do durnej bramki z givewayem
    kontaktowałem się już z pseudo-pomocą techniczą ubi, ale nie spieszy im się z rozwiązaniem
    dlaczego wasze servery działają jak polityka zagraniczna niemiec?
     1 people found this helpful