Problem z Misją Klasyczną

1 Problem z Misją Klasyczną "Operator" rozegrać 20 terrohunt-ow
    Mam juz rozegranych ponad 20(wygranych) i dalej nic ...

2 Moj problem jest taki ze Każdemu z kim gram to staniały postacie z roku 1 a ja mam wciąż je za 25 000

Z Góry dzięki

1 Problem with the Classic Mission "Operator" to play 20 terrohunts
    I have already played over 20 (winnings) and nothing more ...

2 My problem is that everyone I play with is made up of characters from year 1 and I still have them for 25,000

Thanks in advance

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Witam,

Czy możesz bardziej wytłumaczyć pierwszy problem? Masz na myśli wyzwanie i nie dostałeś tego co miałeś dostać po rozegraniu 20 terror hunt?

Jeśli chodzi o drugi problem. Jaką wersję gry posiadasz?

Tak rozegrałem 20 terror hunt i nie dostałem żadnej nagrody a misje mam nadal jako niewykonana

Posiadam Wersja standardowa (500-2000tys postacie te podstawowe) + Year 2 pass

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Witam,

Rozumiem, że misja była aktywowana? Ponieważ każdą trzeba odpowiednio aktywować Jeśli aktywowałeś i nadal nie zaliczało, skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.

Jeśli chodzi o ceny operatorów, jest to całkowicie normalne w tym wypadku, że cena dodatkowych operatorów (nie podstawowych) to 25,000

Własnie w tym problem ze "ROK 1 kosztuje dla innych 12 500 (nawet dla tych co mają tą samą wersje co ja) a dla mnie jest stara cena