Karygodne zachowanie

Chciałbym zgłosić dwóch graczy, którzy przed chwilą podczas meczu (a dokładnie po zakończeniu gdzie moja drużyna wygrała a tamci przegrali) zaczeli :
    - jeden o nicku Pan_Kononowicz : zaczął mnie wyzywać typu "pie....ol się" - udało mi się zgłosić toksyczne działanie przez grę (ale i tak pewnie macie logi), nie udało mi się zrobić zrzut ekranu
    - drugi o nicku mjr.Suchodolski : zaczął grozić mi i mojej matce śmiercią - wiem, że nic nie zrobi ale i tak to jest po pierwsze nie dopuszczalne w takiej grze, a po drugie jest to przestępstwo karne. Tutaj nie udało mi się zrobić zgłoszenia, natomiast udało mi się zrobić zrzut ekranu.

Mam też zrzut ekranu z UPLAY, gdzie te osoby zachowały mi się w "proponowanych znajomych"

Chciałbym uzyskać informację od Państwa jakie konsekwencję czekają na te osoby. Liczę, że po groźbach śmierci ten jeden dostanie permanentnego bana.

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Witam,

Niestety zagłoszenia na forum nie pomogą za bardzo ponieważ jako obsługa forum nie jestem upoważniona (nie mam możliwości) do weryfikowania takich zgłoszeń.
    Zgłoszenia tego typu powinny być wysłane poprzez opcję przycisku raportowania umieszczonego w grze, lub przesłać stosowną informację do Działu Obsługi Klienta Ubisoft.

REGULAMIN POSTĘPOWANIA W RAINBOW SIX SIEGE - https://rainbow6.ubisoft.com/siege/p...m:148-76770-32