1. #1

  Gracze z mojego teamu poddają się pomimo wyniku 3-0

  Taka sytuacja ma miejsce już 3 raz, tylko że już za 3 razem zrobiłem screenshoty na dowd https://photos.app.goo.gl/2YMhDS4oLM3AoL6D3
  Pomimo tego że wygrywaliśmy i na pewno byśmy wygrali bo było 3-0 to i tak tych 4 graczy widocznych na liście ktrzy grają w moim teamie zagłosowało na poddanie się.
  Proszę o zbanowanie tych graczy bo skoro wygrywania, oni i tak się chcą poddać to znaczy, że grać im się nie chcę. Najlepszą więc opcją na takich graczy będzie blokada konta za niewłaściwe zachowanie powiedzmy na miesiąc, być może wtedy się nauczą i przestaną tak robić. Silver_Smurfer, SupremeFudge_, Papierkorb2.0 i Uli4tw te 4 osoby zostały zgłoszone i proszę o ich zbanowanie. Te 4 osoby nie są moimi znajomymi tylko są to przypadkowe osoby a skoro 4/4 bo tyle głosw trzeba do poddania się, zagłosowało na tak to niestety ja już nic zrobić nie mogłem więc proponuję też dodanie opcji 5/5 głosw, choć znając życie jeśli tak będzie to oni znajdą inny sposb aby zakończyć grę.
  Share this post

 2. #2
  Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
  Join Date
  Jun 2017
  Posts
  1,683
  Witam,

  W grze masz specjalną opcję poprzez ktrą możesz zgłosić gracza jeśli łąmie regulamin Alternatywną opcją jest wysłanie takiego zgłoszenia z odpowiednimi dowodami do działu technicznego.
  Skontaktuj się z nimi na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.
  Share this post