Thet Bullet Pen - Ten Pocisk

Witam ,

Mógłby Ktoś mi powiedzieć o co chodzi w trofeum Ten pocisk. Mam powyżej 400 killi przez powierzchnie i trofeum nie wpada.
    Jest to ostatnie trofeum jakie mi brakuje i trochę mnie to zaczyna mierzić o co chodzi . Na ten moment 413. Ja rozumiem że mogą być jakieś przekłamania , ale nie przeszło 100%.

Hi guys ,

Can anybody explain whats the story with the bullet pen trophy ? I have over 400 pen kills and the trophy hasnt dropped yet.

Ludzie , mam 450 pen killi i prawie 6500 killi w terrohuncie i nic nie wpada. Lipa. W żadnej grze takich jaj nie było.

Trofeum wpadło po 496 pen killu . I nie wiem czy wpadło bo wpadło czy przez to że wysłałem zgłoszenie o błędzie w grze.

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Czy sprawdzałeś to poprzez statystki PVE? Statystyki PVE pokazują wszystko co zdobyłeś w sytuacjach więc te statystyki nie pokazują ci danych tylko dla Terror Hunt.
    Właśnie dlatego pewnie myślałeś, że już powninieneś mieć trofeum

Sugerowalem się statystykami z terrohunta. Wpadło przy 496 killu. Od 200 zaczołęm liczyć kile i się zgadzało. To nie jest różnica 5 czy 10% .
    To co wkleiłem to jest z terrohunta. W Multi mam 166 killi przez ścianę.

Ale najważniejsze że wpadło
    Pozdrawiam

Ta statystyka na stronie jest myląca bo dotyczy całego trybu PVE czyli zabójstwa przez przeszkody są z terrorhunt i z misji dla jednego gracza a do trofeum musisz mieć 200 zabójstw w terrorhunt. Było o tym na forum już kilka tematów i większości graczy potrzebowała 250-300 na tym liczniku żeby trofek wpadł. To nie jest błąd,i nigdzie nie można sprawdzić statystyki zabójstw przez ścianę w samym terrorhunt. Pewnie zagrałeś dość dużo misji dla jednego gracza zanim grałeś terrorhunt i dlatego potrzebowałeś aż 496.