komputer dobry, internet ekstra tylko gra się ........zawiesza ?

Witam, w dzisiejszym dniu chciałbym przedstawić mój brak celności i refleksu co widoczne jest na załączonym filmie no bo przecież chyba nie jestem na tyle nierozsądny żeby pisać że to gra jest zepsuta ok koniec żartów ,gra jest zepsuta nowy sezon, nowe wyzwania czyli kolejna dawka błędów których istnienie nie powinno nikogo dziwić że są, a to że są to chyba każdy wie więc po co drążyć temat, no chyba żeby dowiedzieć się że nasi technicy pracują nad tymi błędami o poprawkach będziemy na bieżąco informować naszych graczy na forum technicznym i w listach poleconych za potwierdzeniem odbioru wesołego grania i happy new year

unk4ss's Avatar Senior Member
    [...Troll Mode ON...]

Witam,
    W takiej sprawie skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.

LOL, jaka fajna fucha

[...Troll Mode OFF...]

Niestety, co update to czytamy, ile to błędów zostało poprawionych, po czym okazuje się, że stare błędy mają się całkiem dobrze, natomiast pojawiają się nowe.. Zaraz, czy to nie wyczerpuje znamion życia ? Skoro się rozmnażają... ;P Niestety, priorytety firmy są inne. Pierwszoplanowe są zapowiedzi że ŁAŁ jak będzie zarąbiście, drugoplanowe są takie że wypuszczają coś, co w 10% odpowiada temu ŁAŁ, potem długo długo nic i w końcu naprawa błędów... Teraz najważniejsza jest Przepustka Sezonowa 3.. może jak kupisz to Ci pomoże ?

Co do przepustki sezonowej na 3 rok to fakt, pomoże mi się pozbyć............... 200 zł z portfela

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Originally Posted by unk4ss Go to original post
    [...Troll Mode ON...]

Witam,
    W takiej sprawie skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.

LOL, jaka fajna fucha

[...Troll Mode OFF...]
    Ja generalnie nie narzekam na moją pracę, wiem co należy do moich obowiązków i niestety naprawianie błędów nie jest jednym z nich dlatego z takimi reczami muszę odsyłać do ludzi, którzy mogą wam pomóc w takich sytuacjach i jeśli nie mogą -> zgłaszają błędy dalej.

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Originally Posted by M.a.X.x_ Go to original post
    Witam, w dzisiejszym dniu chciałbym przedstawić mój brak celności i refleksu co widoczne jest na załączonym filmie no bo przecież chyba nie jestem na tyle nierozsądny żeby pisać że to gra jest zepsuta ok koniec żartów ,gra jest zepsuta nowy sezon, nowe wyzwania czyli kolejna dawka błędów których istnienie nie powinno nikogo dziwić że są, a to że są to chyba każdy wie więc po co drążyć temat, no chyba żeby dowiedzieć się że nasi technicy pracują nad tymi błędami o poprawkach będziemy na bieżąco informować naszych graczy na forum technicznym i w listach poleconych za potwierdzeniem odbioru wesołego grania i happy new year
    Internet chyba nie taki ekstra... już na samym początku twojego filmu można zobaczyc dwie ikony pokazujące problem z twoim połączeniem.

Te ikony są wytłumaczone w tym artykule - https://rainbow6.ubisoft.com/siege/p...m:154-76770-32
    Ogólnie jeśli masz czas możesz cały przeczytać ponieważ powinno to pomóc zrozumieć pare spraw

unk4ss's Avatar Senior Member
    Zdaję sobie z tego sprawę, niemniej w opisie forum jest takie coś:

"Tutaj możesz otrzymać pomoc techniczną od pracowników Ubisoft oraz członków naszej społeczności"

gdzie ta pomoc polega na przekierowaniu problemu do supportu. Oczywiście, support po to jest. Nie wiem jak wygląda w tej chwili zajmowanie się problemami przez support, ale w czasie, kiedy do nich coś zgłaszałem, dostałem automaila, że odpowiedź będzie chyba w 48h, Następnie odpowiedź dostałem po miesiącu i jej treść świadczyła niezbicie, że mojego problemu nikt dokładnie nie przeczytał. I nie byłem odosobnionym przypadkiem. Tak więc nie dziw się, że moje podejście i komentarze są takie, a nie inne. My gracze na co dzień doświadczamy mniejszych czy większych problemów z grą. Co jakiś czas dostajemy obietnicę jak to ŁAŁ będzie zarąbiście i.. no i następują zmiany. Zmieniany jest kolor paznokci IQ, ale kończyny wystają przez ścianę. Zmieniona jest ikonka symbolizująca kamizelkę, ale gdy wychylam czubek głowy, dostaję tak, jakbym oczy miał gdzieś w Jabłku Adama. Obecnie już drugi raz miałem błąd, że w grze wyłącza mi dźwięk efektów - zostaje tylko muzyka w menu :P i błąd nie znika po zakończeniu rundy. Co update, co poprawki - to nowe błędy. A stare zostają. Zgłaszane, nagrywane, olewane....
    Tym optymistycznym akcentem życzę wszystkim Wesołych Świąt
     1 people found this helpful

Originally Posted by Ubi-Lilpwnd Go to original post

Te ikony są wytłumaczone w tym artykule - https://rainbow6.ubisoft.com/siege/p...m:154-76770-32
    Ogólnie jeśli masz czas możesz cały przeczytać ponieważ powinno to pomóc zrozumieć pare spraw

Tak, pomogło także i mnie. Gość z takim pingiem grał i nie został wyrzucony. Jak ma się to do przedstawionego przez Ciebie artykułu?

A tu parę innych "pingów".

Witam, jestem prosty chłop to proszę prostą odpowiedź jaki trzeba mieć net żeby się te lampki choinkowe nie zapalały? ping 3 ms? proszę nie osłabiajcie mnie takimi odpowiedziami że mój net nie jest super, powiedzmy sobie szczerze że te ikonki są po to zrobione żebyście mieli proste zadanie, tak jak w tym wypadku ikony się świecą znaczy że problem po stronie gracza, dziwne że to tylko w tej grze trzeba mieć chyba światłowód bo w innych grach jest wszystko w porządku. Czekam na odp.