Po ostatniej aktualizacji i wprowadzeniu tych 60 Hz serwerw w ogle nie da się już grać. Ja mając ping na poziomie 35-60 mam takie lagi i ciągły rubberbanding że kompletnie nic nie da się zrobić, ludzie co mają po 100-150 pingu zaś gra im się dobrze i żadnych lagw no ja******** jak to w ogle możliwe. Przed aktualizacją grało mi się o wiele lepiej a teraz tylko na gorsze zmieniliście. Przez takie chodzenie postacią jak na gumce straciłem golda 1 i spadłem do golda 3. Trafienia nie wchodzą kompletnie tak jakbym strzelał obok przeciwnika.
Czekam na jak najszybsze naprawienie tego bo tak być nie może. Jak nie potraficie tego naprawić to wrćcie chociaż do tego co było.
Jeśli wy dalej macie robić takie akcje z grą to ja dziękuje, odinstalowuje taki niedorobiony chłam, żal tylko tych pieniędzy wydanych na grę bo kompletnie nie zasługujecie.

Udało mi się zauważyć pewien schemat występowania tych rubberbandingw. Otż jeśli gram z ludźmi co mają przez cały mecz ping na poziomie tym co ja czyli 30-70 jest okey nic się dziwnego nie dzieje, natomiast jak ja mając pingi 35-60 gram z kimś komu skacze na 90-150 to wtedy się pojawiają problemy. No ale sory czy to ja mam cierpieć za to że ktoś ma słaby internet? To mniej więcej tak jakby serwer robił mi cofki żeby ci z większym opźnieniem mogli nadążyć czy co? Albo im ułatwić sprawę bo mnie mogą łatwiej zabić.