"Starting game"

Witam!

Dokonałem zakupu gry 09.12.2017. Po przegraniu 12 godzin, mam problem z odpaleniem gry. Podczas włączania, wyświetla się komunikat: "There was a problem authenticating the ownership of this product. Please contact customer support if you need help solving this problem."

Proszę o pomoc

Odpalasz Uplay, Gry->R6->Właściwości gry->pliki lokalne-> zweryfikuj pliki.
    Ewentualnie coś jest nie tak z kontem, tak jakby się ktoś wkradł na twoje konto albo coś zablokował, tłumacząc komunikat, który ci wyskoczył.
     1 people found this helpful

Cześć Gronek31, dzięki za odpowiedź.
    Moje konto Uplay powiązane jest z kontem na Steam. Niestety gra nie jest widoczna na koncie Uplay... Widoczna jest tylko na steamie.
    Na steamie zrobiłem: R6->Właściwości->pliki lokalne-> sprawdź spójność plików gry. Niestety nic to nie dało.

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    W tym wypadku polecam skontaktować się z obsługą techniczną.
    Oni będą w stanie zweryfikować gdzie leży problem Możesz to zrobić na stronie https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.

Innym sposobem może być klucza gry (możesz go znaleźć na Steam - https://support.steampowered.com/kb_...-2644&l=polish) manualnie do Uplay.

Próbowałem się już wcześniej skontaktować z obsługą techniczną przez stronę. Niestety, na żadne z zapytań nie dostałem odpowiedzi, a status zgłoszeń to: "W TOKU - Pracujemy nad Twoim zgłoszeniem" i tak od 22 grudnia..

Zweryfikowałem spójność plików gry.

""Kliknij na grę w swojej bibliotece. Z menu „Odnośniki” po prawej wybierz „Numer seryjny”. Ta opcja nie jest dostępna dla wszystkich gier Steam, gdyż nie wszystkie gry wymagają numerów seryjnych.''" - Najwyraźniej ta opcja nie jest dostępna dla tej gry, gdyż nie widziałem tam numeru seryjnego.

Gra dalej nie działa.

Panie Ubi-Lilpwnd, co mam robić dalej? Zwrotu pieniędzy też mi nie chcą dać..

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Niestety nie ma możliwości pomóc Ci więcej z tym problemem.
    Podałam Ci możliwość kontaktu z obsługą techniczną (jeśli nadaj nie odpisali, jest telefon żeby zadzwonić) i niestety na tym kończą się moje opcje... Ja nie jestem w stanie sprawdzić co jest tutaj problemem i niestety też nie mam takiej wiedzy