Bug z poruszaniem się jako duch

Doświadczyłem bardzo nieprzyjemnego buga w swojej grze rankingowej chwilę temu. Mianowicie, rozpoczyna się runda w dogrywce i wbiegam do budynku gdzie wchodzę dość głęboko pomiędzy przeciwników, którzy zupełnie nie są świadomi mojej obecności (tak bardzo, że wydaje się to podejrzane). Zabijam jednego, kolega z drużyny pyta mnie co wyprawiam - według niego stałem na spawnie. Zabijam drugiego, który już ewidentnie patrzał prosto na mnie i nie zareagował. Moi teammates zaczynają się śmiać, że tańczę na spawnpoincie, a przeciwnicy wyzywać od cheaterów. Dopóki nie uświadomił mnie team to nie miałem pojęcia, że zabijam innych jako duch.
    Oczywiście wygraliśmy rundę w ten niefajny sposób. Gdy w oczach innych graczy stoję w miejscu, a u siebie gram normalnie.

Daję tylko znać o problemie i mam nadzieję, że zostanie to naprawione, żeby nikt czegoś takiego nie musiał znosić

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć eSKULLuss, witaj na forum!

Przykro mi, że spotkał Cię taki błąd. Opisywany przez Ciebie problem jest jedną ze znanych usterek, które zostały nam zgłoszone przez graczy, Zespół pracuje nad jego rozwiązaniem
    Przepraszam za niedogodności z tym związane, mam nadzieję, że błąd nie przytrafia się Tobie zbyt często.

Zuzu