Obiecanki-cacanki, a głupiemu ping pomaga jak dawniej.

Przed wprowadzeniem nowego sezonu szumnie zapowiadaliście, że graczom z wysokim pingiem będzie grało się gorzej. I co? Ano jak to zwykle z waszymi obiecankami bywa - nic z tego. W dalszym ciągu goście zmieniają region dla podwyższenia pingu, gdyż daje im to ogromną przewagę.
    Dlaczego gość z takim pingiem jak na screenie w ogle może uczestniczyć w rozgrywce?

Kiedy weźmiecie się za takich graczy? Jako wasz klient czuję się oszukiwany - waszymi obietnicami.

Kiedy rwnież powstaną blokady na macro? Tak ciężko jest to opracować? Praktycznie nie ma gości od golda 1 do diamenta, ktrzy nie używają macro jako autofire na jednostrzałowych broniach. Do tego dochodzi jeszcze dropshot (tez jako macro).

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Witam,

Zapraszam jeszcze raz do przeczytania tego artykułu, w ktrym jest wytłumaczone, dlaczego od wspomnianej aktualizacji osoby z wysokim pingiem nie mają zmniejszoną przewagę - link.
    Cały ten artykuł jest poświęcony temu, na co cały czas się skarżysz cropky (oh busted!).

Następna sprawa to taka, że w momencie, kiedy do gry byłoby wprowadzone to o co prosisz, czyli użytkownicy, ktrzy mają wysoki ping są wyrzucani z gry... mogę 100% powiedzieć, że w momencie jak przytrafiłoby Ci się mieć wysoki ping napewno przestałbyś być fanem tego pomysłu

Graczy z macro -> prosimy raportować

Ubi-Lilpwnd - ja rozumiem jeżeli komuś "przytrafi się" wysoki ping, ale nie gdy ktoś ma go całą rozgrywkę!
    Co do bloga.
    Większość nadchodzących zmian będzie skutkować mniejszą przyjemnością z gry dla graczy z wysokim pingiem, ale decydujemy się na to z pełną świadomością, gdyż uważamy, że w oglnym rozrachunku przyniesie to korzyść dla gry, jako całości.
    Ale zmiany jakoś nie zniechęcają do sztucznego-celowego-specjalnego zmieniania regionu. A to głownie tacy gracze mają ten wysoki ping (głwnie nie znaczy, że tylko). Bardzo często śmieją się w "twarz" nam, że oni są w randze platyna, diament w innym regionie. A tu przyszli tylko odstrzelić "frajerw".

oh busted!
    Ubi-Lilpwnd - też Cię kocham (e... to znaczy cropky, nie ja... OMG)

EDIT2, mj.
    Ubi-Lilpwnd proszę, daj tacie szansę i odbanuj go bo ja mam już dość wklejania tych postw!

unk4ss's Avatar Senior Member
    Witam po dłuższej przerwie

Widzę, że nadal gracze z innych regionw przychodzą na "gościnne występy". Naprawdę to tak trudno ogarnąć ? Czy może tak trudno to zrozumieć, że gra się wtedy po prostu ujowo!

K.... nie da się tu normalnie obrazka wstawić ?Ani edytować postu ? OMG to co się dziwić, że gra nie chodzi skoro forum jest niefunkcjonalne

Trzy prby wstawienia kończą się "na pusto" . To chyba tylko link
    https://naforum.zapodaj.net/9d3c3c1f9d99.jpg.html

Hej,

Posty można edytować w ten sposb:

Obrazki wstawia się w ten sposb (nie może być to link kończący się na .html jak zauważyłam, że wstawiałeś).

Screenshoty najlepiej wrzucać na np. https://imgur.com/ gdzie pźniej możesz otrzymać link do wrzucenia (nie html).

Większość forw używa BBCode.

Dziękuję za wyjaśnienie odnośnie obsługi forum; za przejrzyste toto nie jest, ale może zapamiętam. Niemniej był to temat poboczny. Bardziej interesuje mnie, kiedy taka sytuacja jak na ss będzie wyeliminowana. Ewidentnie cały przeciwny team zmienił region po to, by wykorzystać ping.

Tak jak jest to wyjaśnione w artykule umieszczonym w postach wyżej, gracze z wysokim pigiem nie mają przewagi nad graczami z niskim.

Ta...Ci wczoraj chyba nie czytali tego artykułu :P

sens gry? ŻADEN. Goście niewidzialni dla kogoś z moim pingiem.

wie ktoś czm nei mogę dołączyć do gry znajomych aby razem grać kampanie w grze For honor ? " niepowodzenie w dołączaniu do sesji, czy jakos tak" mam samouczek zrobiony ten trening i chuj