kradzież konta Uplay - brak odpowiedzi supportu

Witam, ktoś włamał się na moje konto uplay i zmienił hasło oraz e-mail. Napisałem w tej sprawie do supportu, dziś mija 3 dzień i zero odpowiedzi. Czy ktoś się w ogle tym interesuję? Numer zgłoszenia 03211193

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć modmaster87,

przykro mi słyszeć, że taka sytuacja Cię spotkała, zbadam sprawę. Mam nadzieję, że już taka sytuacja się nie powtrzy, ale gdyby tak się stało, serdecznie polecam kontakt telefoniczny z naszym wsparciem w sytuacjach niecierpiących zwłoki.

Numer to: 22 306 00 63

Zuzu

Witam mam ten sam problem z tym że ustawiono mi weryfikacje dwu stopniową a sam jej nie ustawiałem, jak mam ją w tym przypadku wyłączyć? Problem mam na drugim koncie i nie mogę się na nie zalogować

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Tak jak doradziłam powyżej, w tej sprawie proszę o pilny kontakt telefoniczny ze wsparciem technicznym: 22 306 00 63.

Zuzu

Witam ja też , mam problem z logowaniem do konta , mogę grać tylko offline.
    Online nie mogę się zalogować ( wczoraj sprawę zgłosiłem i zero odpowiedzi
    Mj nick to Petersen 865

dokładnie mam to samo kradziez konta uplay i poczta
    mam klucze nawet posłałem zdjecia gry Ubi ma to w dupie

WITAM CHCIALAM ZGOSIC KRADZIEZ KONTA. GDY PROSZE O RESET HASLA NA MOJ EMAIL NIE DOCHODZI MI LINK. FAKT NIE UZYWALAM KONTA OKOLO 3 LAT, ALE GDY WESZLAM DZIS NA MOJ EMAIL , CHCIALAM ZNOW ZAGRAC W MOJE UKOCHANE HEROES , ODNALAZLAM EMAIL OD UBISOFT Z DNIA 10.12.2017 TEJ TRESCI :
    Hi ,

We noticed that you recently changed the following information on your account:

Email address
    Password

If you didn’t change this information, someone may be accessing your account without permission; and we strongly recommend that you change your account password on the account management website as soon as possible.

If you no longer have access to your account, contact Ubisoft Customer Support to confirm your identity and recover your account.

Ubisoft. NIGDY NIC NIE ZMIENIALAM !!! OSOBA KTORA DOKONALA ZMIAN POSIADA EMAIL: Ubisoft Account Support
    Do:
    triggy_snipes@yahoo.com triggy_snipes@yahoo.com. OSOBA TA DOKONALA ZMIAN WIEC JAKIEGOLWIEK PROBY RESETOWANIA HASLA PRZEZE MNE SA NIEMOZLIWE.BARDZO PROSZE O ZAJECIE SIE SPRAWA NIEZWLOCZNIE ORAZ O WYSTOSOWANIE KONSEKWENCJI. SPRAWA DOTYCZY MOJEGO KONTA O EMAIL; plock2010@o2.pl, CHCIALABYM SIE ZALOGOWAC NA SWOJE KONTO UPLAY. DZIEKUJE ANNA

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Witam,
    Skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.
    Oni zajmują się takimi problemami. Jeśli wytłumaczysz im całą sytuację, napewno sprawdzą wszystko i pomogą

SKRADZIONO mi konto właściwe
    piszę tu ponieważ nie jestem w stanie odnaleść odpowiedniej zakładki.
    nie jestem w stanie wejść na swoje konto General_Dabek

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Witam noniewiem5,

Proszę skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63. Tylko oni są w stanie pomc Ci w odzyskaniu konta.