Far Cry 4 źle rozpoznana klawiatura (region?)

Mam mały problemik. FC4 źle rozpoznaje układ klawiatury. Mam zamienione Z i Y (screen)

Jak to zmienić?

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Witam,

Na początku sprawdź czy nie przestawiła Ci się klawiatura (Y zamienione z Z) poprzez użycie CTRL+Shift.
    Niestety nie wiem dlaczego twoja klwiatura jest zmapowana w taki sposób. Bardzo dziwne jest, że znajdują się tam polskie znaki... nie spotkałam sie z klawiaturą, która miałaby polskie znaki umieszczone w ten sposób.
    Skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/ lub pod numerem telefonu: 22 306 00 63.
    Podaj im proszę model klawiatury jaki używasz oraz język jak masz ustawiony na twoim systemie.

Niestety to nie jest przestawienie ctrl+shift

Język, układ klawiatury - screen

Skontaktuj się proszę w tej sprawie z naszym działem technicznym na stronie
    Właśnie obawiałem się, że tak napiszesz ;/

EDIT:

Bardzo dziwne jest, że znajdują się tam polskie znaki
    No właśnie nie wiem czy to polskie znaki czy nie jakieś niemieckojęzyczne. Układ QWERTZ bardziej kojarzy mi się z krajami niemieckojęzycznymi. Choć widać tam małe "ą" ... Sam nie wiem.

Klawiatura Rocckat ISKU

Właśnie obawiałem się, że tak napiszesz ;/
    Przykro mi bardzo niestety nie jestem osobą od spraw tego typu, więc najlepiej skontaktować się z osobami, które mają odpowiednie szkolenia i pracują w dziale technicznym.

Wyślij informacje, które tutaj umieściłeś do nich i napewno znajdą rozwiązanie.

Originally Posted by Ubi-Lilpwnd Go to original post
    Wyślij informacje, które tutaj umieściłeś do nich i napewno znajdą rozwiązanie.
    Na pewno nie znajdą rozwiązania. Jak zwykle gdy coś wychodzi poza standardowe ramy. Odpowiedź:

Obawiam się, iż w tej sytuacji nie możemy zaproponować Panu innego rozwiązania.

Sprawę jednak pozwolę sobie przekazać do deweloperów gry. Jeśli tylko pojawi się rozwiązanie w tej kwestii, z pewnością zostanie ono opublikowane na forum gry:

http://forums.ubi.com
    No i po co jesteśmy odsyłani do supportu?????

Właśnie po to
    Jeśli oni nie znają rozwiązania, tym bardziej ja nie będę znać... i w tym momencie oni wiedzą, że taki problem jest i przekażą go dalej, aby znaleźć dla Ciebie rozwiązanie

Originally Posted by Ubi-Lilpwnd Go to original post
    Właśnie po to
    Wiesz, równie dobrze możesz tu na forum napisać to co oni. I to się pokrywa.

Parafrazując cytat ze znanej polskiej komedii:

Nie wiemy jak rozwiązać ten problem i co nam pan zrobi?
    To już kolejny raz kiedy pomoc techniczna okazuje się ... zostawię ten epitet dla siebie. Kto chce niech wstawia swój.

PS.
    Mam propozycję.
    Pousuwaj te dopiski z forum POMOC TECHNICZNA przy tytułach bo tylko w błąd to wprowadza. Forum jest zbyteczne. Do pogaduszek są inne media społecznościowe. Dużo lepsze.