Dźwięk w grze się psuje

Dźwięk się psuje w taki sposób, że zamiast dźwięków już podczas rozgrywki, po zniszczeniu mojego drona przez przeciwnika dźwięk się tak crashuje, że słychać tylko dźwięk rozwalanego drona. Żadnych innych tj. strzelania, zakładania ścian itp itd.

unk4ss's Avatar Senior Member
    mam to samo, o czym przy innej okazji wspomniałem... a paznokcie IQ mają u Ciebie dobry odcień ?

potwierdzam.. jak dźwięk się crashuje w 1 rundzie podczas zestrzelenia drona przez przeciwnika to potrafi tak szumieć do końca meczu bez możliwości usłyszenia inny odgłosów jak chodzenie, wzmacnianie ścian itp.

W dalszej części dźwięk się crasuje po rozbiciu drona..dziś na trybie swobodnym dwa mecze pod rząd na mapie konsulat... w pierwszych rundach mój dron został zniszczony i do końca meczu miałem scrashowany dźwięk.. błąd nie został naprawiony pomimo wielu aktualizacji..

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Witam,

Postaram się dowiedzieć na jakim etapie jest ten problem i czy został zreprodukowany. Problem występuje w momencie kiedy testerzy nie są w stanie zreprodukować danego buga - nie ma w takiej sytuacji bazy do naprawy problemu...
    Wiem jak bardzo może być to irytujące i bardzo proszę o cierpliwość... w tym tygodniu większość osób odpowiedzialnych za grę będzie zajęte Invitational, ale postaram się uzyskać te informacje dla Ciebie.
     1 people found this helpful

dzięki.