cropky's Avatar Banned

Problem po aktualizacji. Rżny widok dla graczy.

Po ostatniej aktualizacji bardzo często mam tak, że ja widzę obraz gry z opźnieniem niż inni gracze.
    Przykład na filmiku.

Z mojego widoku nie było widać, że gość wyszedł i mnie zastrzelił, ale że strzelał na wprost. Jego widok pokazuje całość.

Czy to bug gry?

EDIT: Ten problem mam nadal. Czasem widzę, że ktoś oddaje do mnie 1 strzał, a na killcam widać, że oddał całą serię. Ponieważ mj program do nagrywania "zastrajkował" po jego naprawie postaram się wrzucić więcej tego typu zdarzeń. Nie jest to stale lecz czasami.

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Cześć cropky,

byłąbym bardzo wdzięczna za dodatkowe materiały ilustrujące ten problem - niestety z tego zamieszczonego powyżej nie widzę za bardzo, co jest nie w porządku.

Zuzu

cropky's Avatar Banned
    Proszę zobaczyć pierwsze sekundy filmu. Stoję za ścianą, gość wychodzi przez drzwi, jego lufa jest skierowana na wprost, a nie na mnie i mimo to ginę.
    Z powtrki z killcam widać inaczej. On wychodzi przez drzwi, obraca się w prawo i strzela.

Zresztą bardzo wiele osb denerwuje się, że giną od jednego strzału np. w ramię (piszą o tym na czacie), a w rzeczywistości ktoś dostaje całą serię.

unk4ss's Avatar Senior Member
    006 widać bardzo dobrze o co chodzi. Ten materiał IMO wystarczy; szkoda, że nie ma info n/t pingw

UBI-Zuzu's Avatar Community Manager
    Rozumiem. Przekażę link do filmu specjalistom i postaram się dowiedzieć, co i jak.

Zuzu

cropky's Avatar Banned
    Proszę, kolejny przykład: