Pierwsze zawieszanie się rozgrywki przy końcu lub na podliczaniu czarny ekran i za wiecha a nadal gra chodzi i dźwięk i nic nie można zrobić i 2 razy już musiałem przyciskiem komputer wyłączyć.
Kolejna rozgrywka w trybucie czas się nie kończy nawet przy wygranej 3 : 0, dziś tak miałem i nawet moja drużyna już po czasie wygrywała z kilka razy, dopiero jak przeciwnicy zdobyli na wygrana to gra się zakończyła a znaczek daru w ich drużynie cały czas migał jak by się zawiesił.
Kolejne nie rwne i to dużo rozgrywki nawet o 20 - 30 poziomw w całych drużynach wczoraj i dziś tak grałem ,że na 20 gier może 2 wygrane a ciągle grałem z innymi i w trybucie i dominacji, to jest po prostu kpina z ludzi nic nie robią tylko jak tu zarobić patrzą, nie długo za ta grę nawet za darmo nie będą chcieli grać i będą musieli dopłacać ludziom
I jeszcze coraz częste wywalenie z gry w połowie rozgrywki i niby błędy i ostrzeżenie śmieszne sprawdź internet jak u mnie jest wszystko ok. i u innych, lub zmiany graczy co nawet minute to kpina totalna i w czasie gry z 10 zmian i te radiwki i inne powinno nie wyszukiwać w ogle, a może prbują grać na telefonach hahaha jakaś gimbiaza by rodzice nie widzieli bo gra dla starszych.