Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative

Przerwa techniczna - 1 Stycznia, 2018 [WSZYSTKIE PLATFORMY]

Witajcie!

Już dzis, 1 lutego 2018 nastąpi rutynowa konserwacja serwera. Zaimplementowana będzie aktualizacja 1.18.1, ktra zawierać będzie:

• Conqueror's "Superior Block" zostaje przywrcony do czasu aktualizacji poprawkowej dla 5 sezonu (lista zmian będzie opublikowana niedługo).
    • [Naprawione] Tribute zostanie teraz włączony do wyzwań społeczności.
    • [Naprawione] Gracze nie będą już zablokowani w matchmakingu, gdy usługi turniejowe przestaną działać.
    • Tribute Realistic Event Playlist zakończy się w tym samym czasie, w ktrym konserwacja rozpocznie się w czwartek 1 lutego.
    • Rutynowa konserwacja infrastruktury.

Przerwa techniczna rozpocznie się o 12:00 PM i potrwa do 15:30 PM. Oczekujemy przestoju trwającego 3h30 minut na wszystkich platformach.

Ubi-Lilpwnd's Avatar Community Representative
    Przerwa techniczna została przedłużona 2-3 godziny.

Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację, będziemy na bieżąco informować o zmianach.

I nadal nie działa wcześniej konserwacja a teraz błąd ,ze nie idzie pobrać jakiś aktualizacji na żywo. I za co tu płacić i wykupywać jakieś Championy i inne rzeczy jak grać nie idzie dobrze w For Honor .Jak rozgrywek nie wczytuje to błędy jakieś co chwile lub wywalanie z rozgrywek. Kolejne gra z SI wieczorami czy w nocy nie idzie grac bo oszukują i same bo ty graja za kogoś z tymi samymi ruchami co każda rozgrywka to porażka bo po 2-3 nie gra tylko nabija punkty i osiągnięcia nie grając, mam takie filmy nawet z kilkoma rozgrywkami i tak jest co wieczr czy noc, radzę to sprawdzić i takich banować. Bym wiedział , ze to taka istna kpina z ta gra nigdy bym tego nie zakupił i w to nie grał.

A już prawie 4 godziny opźnienia net mam dobry także grę nawet weryfikacje robiłem.